Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Kreatywne pomysły na Halloween

Imprezy Halloweenowe stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Z roku na rok pojawiają się nowe produkty w sklepach oraz ludzie, którzy angażują się w to amerykańskie święto. Też podoba Ci się tradycja Halloween? Wobec tego powinieneś się dobrze przygotować, aby wywrzeć niezłe wrażenie na przyjaciołach.

Biała dynia na Halloween
Napisał: pinterest.com
Na podstawie: pinterest.com
Możesz w oryginalny sposób udekorować pokój i stworzyć wyjątkową atmosferę. Impreza z okazji Halloween będzie wtedy z pewnością udana. Jednak jak zrobić na Halloween wyjątkowo trafne dekoracje, a przy tym nie przeginać z czasem poświęconym na przygotowania?

Najważniejsza jest kreatywność. Jeżeli jesteś osobą kreatywną na pewno uda Ci się stworzyć wiele ciekawych rozwiązań. Na halloween pasuje każda rzecz, która jest związana z horrorami albo thrillerami, a także kwestią śmierci, zombie czy też ogólnie pojętego strachu. Rzecz jasna dobrze przedstawić takie rzeczy w rozrywkowej formie. Przecież nie masz zamiaru nikogo faktycznie przerazić, a tylko pobawić się z wykorzystaniem przerażających dekoracji.Jednym z prostych rozwiązań, po które warto sięgnąć są modne dekoracje Halloween. Dekoracyjne dynie, pająki, jak i same pajęczyny są bohaterami w wielu tradycyjnych thrillerach. A nawet w filmach przygodowych, kiedy bohaterzy wkraczają do jaskini czy starego domu zawsze napotykają tam grubą pajęczynę i niekiedy też pająki. Warto wspomnieć, że sieć pajęcza jest łatwa do wykonania. Możesz ją wykonać z normalnych nitek. Odpowiednio przepleciona nić będzie wyglądała jak piękna, wielka sieć.

Kolejnym prostym pomysłem jest odpowiednie ozdobienie przekąsek. Jeżeli pieczesz ciastka, warto użyć lukru do odpowiedniej dekoracji. Spróbuj namalować lukrem czaszkę, pentagram lub inną straszną rzecz. Dobrym pomysłem jest też odpowiednie ukształtowanie ciacha przed samym pieczeniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-05 09:51:48
Tagi: dekoracje, Halloween, dynie