Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Flirt i związek przez Internet

Kto z nas nie flirtował. Flirt to rozrywka bez konsekwencji dla sporego grona osób, choć dla niektórych niesie pewne konsekwencje. Często osoby, które ze sobą flirtują zostają parą na zawsze. Jednak często flirt to jedynie gra, która choć daje obopólne korzyści to nie prowadzi do wiązania się na lata. Jednak, gdy w codziennym życiu nie możemy odnaleźć drugiej połówki, bo albo jesteśmy dość nieśmiali lub po prostu jesteśmy zbyt zabiegani, w takiej sytuacji jesteśmy skazani na Internet.

na randce
Napisał: Eleazar
Na podstawie: http://www.flickr.com
W sytuacji, kiedy jesteśmy poza krajem też można mieć problem dotyczący bariery językowej. Nikt nie wyciągnie w barze słownika i nie będzie szukał słówek, które odpowiednio przekazałyby to, co chcemy powiedzieć nowo poznanej osobie. W związku z tym ludzie stawiają na flirt uk w sieci. W dzisiejszych czasach jest o wiele prościej odszukać swoją drugą połówkę. Dawniej ludzie musieli pisać listy, które i tak mogły nie trafić do adresata, a dziś wystarczy zalogować się na którejś platformie, która oferuje poznanie singli i już zaczynamy poznawać osoby chętne do flirtu.

„Kocham Cię, a kochanie moje…”

randka
Napisał: MaloMalverde
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy zabiegani, brakuje nam czasu, w szalonym pędzie staramy się jakoś ułożyć sobie życie. Nieważne czy jesteśmy w Polsce, Irlandii, czy Niemczech – ciągle mamy za dużo zajęć i za mało czasu. Dlatego ciężko nam, ot tak, po prostu poznać kogoś. Jeśli chodzi o flirt UK to w momencie, gdy nie mamy, kiedy umówić się z kimś czy to na imprezę czy nawet na jakąś kolację. Wtedy stawiamy na flirt przez Internet. Początkowo może to być dziwne i nawet odrobinę bardziej onieśmielające niż zwykłe zagadanie w klubie, ale po pewnym czasie okaże się to prostsze.

Wystarczy, że stworzymy profil na jakimś portalu randkowym i na pewno znajdziemy osobę, która swymi zainteresowaniami i wyglądem stanie się dla nas obiektem westchnień. Wiadomo, że internetowe randkowanie po czasie przeniesie się na rzeczywisty wymiar, bo dobrze jest upewnić się, czy osoba, za którą podaje się internetowy wybranek jest tym, za kogo się podawał. Wiadomo jak to zdarza się w Internecie, sporo osób udaje kogoś zupełnie innego, z tego powodu trzeba być ostrożni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-06 16:12:48
Tagi: miłość, ludzie, pary