Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Zespół musi o wszystkim pamiętać

Słuchamy płyty oraz jesteśmy zaskoczeni jej niesamowitym brzmieniem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie oraz zauważamy, iż to wszystko brzmi jeszcze wspanialej. Na dodatek wspaniałe w tym wszystkim jest to, że na koncertach dba się nie jedynie o samodzielną muzykę, ale też i o otoczenie artystów, tak aby wszystko przykuwało nasz wzrok i zatrzymywało go na scenie. A staje się tak przede wszystkim przez to, iż muzycy dokładają naprawdę wielkich sił do tego, aby jak najmocniej zachwycić własnych słuchaczy.

Studio nagrań
Napisał: TheMM
Na podstawie: http://www.flickr.com
Głośniki to podstawa Kiedy chcemy zakupić dla siebie duże głośniki, takie które sprawią, że słuchanie muzyki okaże się zupełnie nowym doświadczeniem, to bez wątpienia należy się namyślić nad tym, czy pragniemy na przykład głośniki JBL JRX 125. Zalecane przez wielu osób, czarne, nie rzucające się w oczy, czy może wolimy takie o jeszcze większej mocy, a więc Behringer Truth B 2030P (). Kupując głośniki musimy pomyśleć o rozmiarach naszego pokoju, jeżeli będą one posiadały zbyt wielką moc, to ma szanse się okazać, że dźwięk, który będziemy słyszeli będzie także zmieniony, a co się z tym łączy, nie będzie on brzmiał tak cudownie jak byśmy sobie tego zażyczyli.

imprezy (zobacz sprawdź) to istotne miejsce To co dzieje się na scenie w czasie koncertu jest niezwykle ważne, bo w znacznej mierze od tego zależy, czy wczujemy się w koncert i świetną atmosferę, czy cały czas będziemy się rozglądać po sali posiadając poczucie, że nie umiemy się wyłączyć tak jak reszta. Oczywiście pierwsze co przyciąga wtedy nasze spojrzenie to American DJ TRI GEM LED, a więc lampy, dzięki którym są puszczane efekty świetlne. Raz jest podświetlony wokalista, raz lampy suną po tłumie, co chwilę zmieniając własne barwy. Co niesamowite to bez wątpienia fakt, iż w połączeniu z kolejnymi możliwościami, jak choćby zamglenie, zaoferuje to świetny efekt. A jak to się staje, że na płytach zawsze jest taki piękny dźwięk, że słyszymy wokalistę, ale nic z tego co wydarza się dookoła niego? To zasługa takich sprzętów jak , więc mikrofonu studyjnego, który jest dobrze skonstruowany oraz który wyłapuje jedynie to, co łapać powinien.

To wcale nie jest aż takie łatwe Stanie się wokalistą wcale nie jest taką łatwą rzeczą, gdyż musimy pomyśleć nie tylko o samodzielnej muzyce oraz tekstach, lecz również oraz o calutkiej oprawie, tak by wszystko wychodziło idealnie tak jak to sobie założyliśmy oraz by prezentowało się rzeczywiście cudownie. Jakby nie było, na pewno należy się namyślić, jak sporo pracy nasi ulubieńcy muszą włoży w to, abyśmy my też byli zachwyceni z tego, co do nas trafia.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:47:01
Tagi: mikrofony, muzyka, dźwięk, brzmienie, płyty