Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Ciężko przygotować dobre wesele bez zespołu

Nasz kraj błyskawicznie ulega przeobrażeniom - czasami na lepsze, ale również nieciężko zauważyć dużo wad. Jednakże niektóre kwestie nie zmieniają się: a mianowicie chodzi o to, że bądź co bądź w dalszym ciągu wesela w Polsce są niezwykłe. Generalnie bardzo lubimy dobrze się bawić, a co najważniejsze, niemal nie możemy jakoś sobie wyobrazić wesela bez zespołu muzycznego. Trzeba w takim przestrzec wszystkich ludzi, którzy za jakiś czas chcieliby zorganizować wesele, a najzwyczajniej na poważnie rozmyślają o tym by nie wynajmować bandu: w żadnym przypadku nie można nawet myśleć o zrezygnowaniu z usług zespołu weselnego.


Zespół muzyczny
Napisał: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, że tylko poznański zespół muzyczny Czysta Energia jest w stanie tak zagrzać weselników, aby najzwyczajniej świetnie się bawili. Niby w ostatnim czasie na topie jest dj, lecz ogólnie goście, a przynajmniej definitywna większość, byliby nam wdzięczni gdybyśmy mimo wszystko korzystali z usług zespołu. Wiadoma sprawa: niektóre bandy są tak jakby przesadnie kiczowate, przesadnie zajeżdżają disco polo, lecz jakby nie patrzeć funkcjonuje wiele zespołów, które są niesamowite pod dosłownie wszystkimi względami.


Miejmy na uwadze, że sporo zależy od jakości zespołu - bywają te pary, które zanim ustalą termin swojego ślubu, a więc też wesela, sprawdzają czy ich ukochany band ma akurat wolne. Cóż, trudno nie dostrzec, iż często istotnie zespół weselny tak jakby kształtuje całą noc. A to oznacza, że tym bardziej trzeba się postarać w poszukiwaniu takich muzykantów, którzy faktycznie umieją rozkręcić imprezę. Jaki zatem zespół weselny kujawsko-pomorskie cechuje się wysokim, niemalże genialnym poziomem?

Sporo osób w trakcie przygotowań do weselicha wypytuje swoich znajomych, czy może przypadkiem nie mogą zalecić jakiegoś bandu. To odpowiednie źródło pozyskiwania namiarów, bo przecież znajomy poleci lub wręcz przeciwnie, odradzi, określonych muzyków. Jednakowoż najsensowniejsze wyjście to po prostu porozglądanie się za zespołami w Internecie. Szybko można zapoznać się ze wszystkimi wykonawcami z interesującego nas regionu, a potem wystarczy posłuchać trochę jak przyśpiewują, jak grają na swoich instrumentach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-28 13:18:56
Tagi: wesele