Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jakie gry MMO są dzisiaj warte naszego zakupu?

Nie da się zanegować faktu, że względnie duża część naszego społeczeństwa uwielbia grać w rozmaitego typu gry komputerowe. Jest to bowiem jedna z atrakcyjnych metod na organizowanie naszego wolnego czasu.
Gra komputerowa
Napisał: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Uwielbiamy bowiem prowadzić rozległe wirtualne boje z komputerem. Dodatkowe źródło ekscytacji pojawia się też, kiedy możemy w cyfrowych miejscach zmierzyć się z innymi, żywymi przeciwnikami. Taką ewentualność dają nam w dniu dzisiejszym szeroko rozumiane gry MMO, które stały się szczególnie kultową odmianą gier komputerowych. Potrafią one na niesłychanie długi czas przyciągnąć nas do monitora, w związku z tym też wskazane jest wykorzystywać je z umiarem.

Wraz z nadciągającymi długimi jesiennymi wieczorami bez wątpienia znajdziemy wiele czasu na weryfikowanie w nich swoich umiejętności. W dniu dzisiejszym w Internecie możemy znaleźć względnie wiele sugestii takich gier, jednakże nie wszystkie z nich są warte naszej uwagi. Powinniśmy selekcjonować bowiem wyłącznie te, które są nam w tanie zagwarantować wysoką grywalność oraz niezapomniane wrażenia. Które propozycje gier w następstwie tego musimy obligatoryjnie rozpatrzyć, jeśli zależy nam na interesującej rozgrywce?
zobacz więcej
Napisał: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pierwszą z nich, która ewidentnie przyciągnie każdych fanów gry akcji jest gra War of Titans (strona www). W ramach jej rozgrywki stajemy się gladiatorem, który na swojej drodze musi pokonać mnóstwo przeciwności. Gracz ma za zadanie bezustannie zmierzać do rozwoju własnej postaci, przez realizowanie misji oraz gromadzenie doświadczenia.

Podczas gry w wielu przypadkach przyjdzie nam w podobny sposób zmierzyć się z innymi zawodnikami, w związku z tym nasz rozwój powinien koniecznie przybierać jak najszybsze tempo. Jedynie takie nastawienie zapewni nam sukces. Pokrewny tytuł stanowi również gra Damoria, która ukierunkowana jest na bardziej średniowieczne i jednocześnie rycerskie klimaty.

Inną propozycją, przeznaczoną przede wszystkim dla kreatywnych internautów jest gra Mondozoopark. Naszym celem jest utworzenie atrakcyjnego zoo, które z upływem czasu będzie z coraz większym natężeniem się rozrastało. Wykreowanie naszego zoo jest tylko ograniczone nasza wyobraźnią, wobec tego bez trudności odnajdą się w niej osoby twórcze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-01 09:08:57
Tagi: rozgrywki, gry MMO