Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Powiedzieć sobie TAK we Włoszech

Włochy to piękny i bardzo zróżnicowany kraj. Wielu Polaków zachwyca się tamtejszą kulturą i przyrodą, a także kuchnią. Ludzie młodzi, zamożni, marzą często o ślubie na terenie Włoch. Tamtejsza piękna przyroda, piękne krajobrazy i przede wszystkim, piękna pogoda i tradycja sprawiają, że ludzie aż się palą do mówienia sobie sakramentalnego „TAK” w tamtym miejscu naszego kontynentu.
ceremonia zaślubin
Napisał: Alex Erde
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ceremonia zaślubin, odbywająca się w pięknym kościółku, gdzieś we Włoszech jest marzeniem wielu z nas. Cichy ślub, tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina, bez zbędnego przepychu czy zainteresowania ze strony rodziny, widywanej tylko przy okazji ślubów, komunii, osiemnastek, czy pogrzebów. Dodatkowo, piękne, ale skromne wesele, gdzieś na plaży, pod gołym niebem, z dala od miasta, od zgiełku… kto by tak nie chciał-prawda? Dziś możesz spełnić swoje marzenia i zorganizować swój ślub (film ślubny wielkopolska) marzeń - czyli ślub we Włoszech (przejdź na venicespecial.com - polecamy). Dziś jest to możliwe, dlatego jeśli masz taką ochotę, nie czekaj, tylko rozpocznij realizację swoich marzeń i planów.

Jeśli chociaż raz byłeś w Wenecji w czasie walentynek, zdajesz sobie zapewne sprawę, że nie ma lepszego miejsca na świecie, by zadeklarować swojej wybrance miłość, czy komuś się oświadczyć. Co ciekawe, Wenecja od lat jest znana jako miasto namiętności i miłości. Dlatego są ludzie, którzy marzą o takim ślubie, jakim jest Ślub w Wenecji. Taki ślub byłby zapewne piękny. Wielka miłość i przede wszystkim, możliwość powiedzenia sobie sakramentalnego „Tak” w przepięknym kościele, albo na Placu Św. Marka-jednym z najznamienitszych placów w Europie. Chociaż zimą, czy wiosną, plac ten coraz częściej znajduje się pod wodą, Włosi chętnie zapisują się tam na śluby.

ślub w plenerze
Napisał: E. i M. Barteczko i 5Events
Na podstawie: abcslubu.pl
Polacy również mogą mówić sobie „tak” w Wenecji. Idealny ślub dla większości ludzi wygląda właśnie w ten sposób, że jedzie się do Wenecji, tam przychodzi czas na ceremonię, najczęściej w otoczeniu najbliższej rodziny i prawdziwych przyjaciół, a potem wesele w jakieś przytulnej włoskiej restauracji, czy rejs gondolą po kanałach tego przepięknego miasta. Chociaż Wenecja nie jest tanim miastem, warto do niego pojechać, a ślub (http://www.zdjecianaslubie.pl/) będzie tam zapewne niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości, którzy tam z nami byli.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-03 14:04:59
Tagi: wesele, ceremonia, Wenecja