Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Najlepsze zapachy dla kobiet i mężczyzn

Wywodzące się z pracowni Loris Azzaro perfumy męskie Chrome, elegancko prezentują się w lazurowym flakonie uwieńczonym luksusowym metalowym zakręcaniem. W środku buteleczki odnajdujemy świeży, delikatny zapach przesiąknięty leśnymi melodiami. Azzaro Chrome to perfumy do dziennego użytkowania. Dosadne cytrusy zużytkowane przy produkcji takiego zapachu zapewniają solidność, z powodu której każdy mężczyzna będzie mógł wyczuć świeżość i dynamiczność, która będzie mu towarzyszyła przez wiele godzin.
Ciepły, namiętny oraz wykwintny, te wyrażenia najpoprawniej cechują Azzaro Chrome. Więcej można zobaczyc na: Kosmetyki Guerlain Azzaro to luksus i klasa, która podkreśla męską osobowość. Azzaro Chrome używają oryginalni dżentelmeni obdarzeni niebanalnym gustem, którzy zdobywają serce damy na skutek. Stosujący je pan nie jest statystycznym przeciętniakiem, jest w stanie sobie pozwolić czasami na troszkę fantazji i szaleństwa.
Woda toaletowa
Napisał: Paul Blake Howard
Na podstawie: http://www.flickr.com
Azzaro Chrome to nade wszystko świeżość, na jaką składają się esencje z bluszczu, zagadkowej rośliny, imbiru umożliwiającego oderwać się od okalających trosk, nut pomarańczy przynoszącej skutek ciepła i słodkości, i relaksującej mięty. Miss Dior to wyszukana kombinacja upajającej słodkości i śmiałej elegancji, to zaproszenie do wieczornego spotkania pełnego sekretów. Od woni ciepłej mandarynki po symfonię słodkiego aromatu. Nuty szyprowe przekazują kompozycji nadzwyczajnej kobiecości, a wytworny zapach paczuli i ambry intensyfikują intensywność perfum. Rozkoszna woń wanilii, otulająca wschodnie emfazy, powoduje że nowiutki zapach Diora to doświadczenie ponętnego aromatu o ogromnej sile. Biotherm oferuje obszerny wachlarz specyfików do pielęgnacji cery buzi i całego ciała, również perfumy. Zobacz również: http://tigerandbear.pl/


Do wyrobu wysokiej klasy kosmetyków wykorzystuje najnowsze techniki. Każdy kosmetyk Biotherm kreowany jest tak, by w pełni współgrać z zwykłym biegiem funkcjonowania skóry. Perfumy Biotherm odróżnia znaczna kompozycja prawdziwych olejków roślinnych. Są to wonie niezwykle świeże, energetyzujące, zawsze z górującą nutą cytrusową i owocową.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 11:56:01
Tagi: Dior, Biotherm, kosmetyków