Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Radzimy co najlepiej sprawić tacie w prezencie

W czasie rozważań odnośnie tego, jaki prezent dla swojego mężczyzny w ramach kolejnych urodzin poleca się wybrać, sporą uwagę powinno się przywiązać do codziennej pielęgnacji. Panowie nie przepadają za traceniem mnóstwo czasu na szukanie kosmetyków i sprzętów kosmetycznych, dlatego znakomitą opcją okazać się może markowa, wypróbowana przez wielu brzytwa. Zamówienia przez strony www można złożyć już teraz, jednak warto wczytać się w opisy poszczególnych modeli, by wybrać dla swojego ukochanego ten idealny.
dezodoranty
Napisał: @stalkadam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niestety, wielu ludzi zapomina o tym, jak ważne może być korzystanie z odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji skóry czy włosów – praktycznie tylko dzięki temu możemy na co dzień wyglądać rzeczywiście dobrze. Warto więc uświadomić sobie to, że obecnie na rynku spotkamy się z ogromnym wyborem takich właśnie produktów, zatem jeśli tylko trochę poszukamy to w dosłownie każdym przypadku uda nam się za ich pomocą faktycznie skutecznie dbać o swoje ciało.

prezent dla taty
Wbrew powszechnej opinii, mężczyźni uwielbiają troszczyć się o własne ciało. Czasem bywa tak, że mają na tym punkcie niegroźnego bzika. Rzecz jasna publicznie się do tego nie przyznają, ponieważ troszczenie się o wygląd jest postrzegane jako wyjątkowo kobieca cecha. Jednakże, niejeden tatuś szczerze ucieszy się z żelu pod prysznic, czy kremu nawilżającego. Powinniśmy zatem przełamać stereotyp i podarować naszemu ojcu dobry kosmetyk.

Ale to nie jedyny pomysł na prezent na dzień ojca. Dobrze wiemy, że panowie kochają elektroniczne gadżety. Warto rozejrzeć się wśród technologicznych nowości ipodarować ojcu najmodniejszy model telefonu lub nawigację do samochodu. Można również obrać klasyczną ścieżkę i kupić luksusowy zegarek, czy stylowy kalendarz. Możemy także kupić naszym tatusiom starannie wykonane szachy. W ten sposób zaszczepimy w nich pasję do tej szlachetnej gry. Będzie to również doskonały pomysł, by częściej się z nimi spotykać przy partyjce. Krocząc tym tropem, idealnym prezentem będzie ekskluzywna talia kart. Zaowocuje to z pewnością wieloma spotkaniami towarzyskimi. Kto wie, może zbudzi się w naszych ojcach namiętny pokerzysta?

Możemy też ułatwić mu pracę przy laptopie i namówić do urządzeń bezprzewodowych sprawiając mu symboliczne adapter bluetooth (odkryj więcej tutaj). A może kocha kino i filmy? Pomyślmy, czy nie kupić mu jakiegoś fajnego filmu. Albo zaszalejmy i sprawmy mu nowy tv albo tuner satelitarny (więcej tutaj: http://www.ceneo.pl/Sprzet_naziemny_i_satelitarny). Z pewnością się ucieszy.Jeżeli chcemy zadbać o sprawność fizyczną naszego taty, dzień ojca to doskonała okazja, by nakłonić go do aktywności fizycznej. Można sprezentować mu wejściówki na siłownię albo dać w prezencierakietę tenisową, czy też wyjątkowo popularne ostatnio boule. To świetna rozrywka, w której udział biorą całe rodziny
.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:47:08
Tagi: kalendarz, Dzień Ojca, akcesoria, skóry, brzytwa, ludzi, prezent na dzień ojca