Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Miłośnicy muzyki mają dzisiaj ogromny wybór!

Choć typowa muzyka, ta, która jest na okrągło zapuszczana w rozgłośniach radiowych i w telewizji często potrafi wpaść w ucho, przykładowo dance i disco płyty cd/dvd, choć generalnie się nie wyróżniają, to jednak potrafią fajnie zaskoczyć, sprawić, że nawet jeśli na co dzień nie słuchamy znanych piosenek, i tak nie jesteśmy w złym humorze.

Młodzież, pokój młodzieżowy
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
A wiadoma sprawa: w wielu przypadkach najzwyczajniej w świecie taki człowiek, który tak jakby jest zmuszony do przesłuchiwania nielubianej muzyki szybko się irytuje: choćby Doda Elektroda albo Lady Gaga faktycznie nie w każdym przypadku nie wydobywają w naszej osobie nerwów...

Może milsze są chociażby blues płyty cd/dvd? Przede wszystkim amerykański blues jest czymś godnym zainteresowania. Można w sumie rzec, że chociaż blues to teraz styl muzyczny przeżywający znaczący regres, może odrobinę nawet spadek jakości, to jednak chociażby Norah Jones pokazuje, iż blues na całe szczęście nadal żyje, no i nie ma się aż tak źle. Przynajmniej jakoś tak się wydaje, na tę chwilę, z perspektywy fana niemal każdego stylu muzycznego.

To co bardzo cieszy to to, że miłośnicy piosenek mają teraz ogromny wybór. Jeśli któregoś fana muzyki interesują country płyty cd/dvd, w dosłownie kilka sekund może nareszcie przesłuchiwać wpadające w ucho countrowe piosenki. W sumie country, identycznie jak blues nie jest być może na ten moment bardzo popularne, bo dzisiaj bezapelacyjnie królują rapowe i popowe piosenki, ale szczególnie prowincjonalna część Stanów Zjednoczonych, zatem ogromny teren, to miejsce, w którym nadal muzycy grający country są obiektami kultu (ulubiona muzyka musi być w zasięgu ręki: country na dvd).W wielu przypadkach co prawda zainteresowała nas mocno niech mniej popularna muzyka alternatywna (sprawdź co warto dołączyć do domowej płytoteki: popularne płyty z bluesem), ale co nam z tego, jeśli miewamy duże problemy z tym by znaleźć spośród tak obfitej grupy alternatywnych muzyków tych, którzy faktycznie mają trochę talentu, ponadprzeciętne umiejętności wokalne. Bardzo dobrym narzędziem do wyszukiwania fajnej twórczości są bez cienia wątpliwości te rozwiązania jak chociażby Spotify - można powiedzieć, że to arcygenialne narzędzie, niemalże znające w 100% nasze upodobania muzyczne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:47:09
Tagi: muzyka, płyty, rap, country, blues