Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Muzycznie utalentowany zespół weselny rozrusza nawet nieco drętwe towarzystwo

Weselna zabawa bez należytej oprawy muzycznej byłaby jak... pocałunek bez wąsów. Utalentowana kapela, a właściwie zespół, ma nie tylko porywać zaproszonych do tańca, ale również organizować powszechnie znane weselne zabawy. Wodzirej to więc postać, która zajmuje wśród członków poczesne miejsce.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku
Napisał: BW Photography
Na podstawie: BW Photography
Dzisiaj coraz częściej zamiast muzyki granej na żywo zatrudnia się didżeja, który dysponuje dużym zestawem utworów biesiadnych, nagranych na płytach CD, a dodatkowo jest w stanie odpowiednio dobrać repertuar do konkretnego towarzystwa. Kto jednakże ma porównanie, doskonale wie, że didżej nie ma jakichkolwiek szans w starciu nawet z orkiestrą muzyków hobbystów. Co decyduje o tym, że członkowie danego zespołu bywają postrzegani jako zawodowcy? Odpowiedź na to pytanie odnajdziecie poniżej. Dla ułatwienia przyjmijmy, że piszemy o 5-osobowym zespole z Kujawsko-Pomorskiego, który dba o swój medialny wizerunek, śledząc na bieżąco komentarze swoich klientów na jednym ze ślubnych forów internetowych. Posiadają oni przewagę nad konkurentami, a szczególnie nad wodzirejami, bo oferują oprócz dużego repertuaru, także mistrzowską grę na firmowych instrumentach strunowych. Kierownik zespołu, Mikołaj, odpowiedzialny również za rozmowy z klientami, od berbecia gra na perkusji, czym z początku nieco złościł członków swojej rodziny. Marzena to gitarzystka, podobnie jak Marcin, który brzdąka na gitarze basowej. Do zespołu przynależy także
zespół na wesele
Napisał: United States Navy Band
Na podstawie: http://www.flickr.com
Janusz, z sentymentu i wykształcenia klawiszowiec grający na instrumentach elektronicznych. Oprócz tego, z racji bycia programistą, zajmuje się także prowadzeniem strony internetowej i dba, aby wszyscy wpisujący w internet słowa kluczowe zespół weselny na kujawsko-pomorskie zostali skierowani na odpowiedni adres.
Najbardziej cenną perłą w zespole pozostaje Jola. Dysponuje ona pięknym sopranem, który zawsze wzbudza słowa pochwały wśród zaproszonych gości. Jej głos obejmuje kilka skal muzycznych, co znacznie ułatwia jej śpiew. Mimo że nie uczyła się śpiewu w podstawowej szkole muzycznej, to bez wątpienia posiada spory, nieczęsto spotykany kunszt. Plotki o tego rodzaju artystach błyskawicznie się rozprzestrzeniają - dzisiaj rzeczona piosenkarka kojarzona jest tylko z wyrazami zespół weselny kujawsko pomorskie, a pojutrze kto wie, może trafi na arenę jednego z często oglądanych programów telewizyjnych i szybko stanie się gwiazdą muzyki rozrywkowej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-18 16:13:03
Tagi: muzyk, klawiszowiec, Gwiazda, kierownik, gitarzystka