Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Dostęp do najlepszej muzyki jest niemal nieograniczony

Pewnie wszyscy fani muzyki są wyczuleni nie tylko na dźwięk, lecz oczywiście również na obraz. Zatem jeśli ktoś na ten przykład uwielbia Kult bądź Asgeira, pragnie także zerknąć sobie na jakiś koncert - najkorzystniej ten na żywo, ale trudno nie zauważyć, że w większości przypadków tego typu możliwość nie istnieje.

Koncert
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Dobrze, iż stosunkowo łatwo o to by choćby muzyka klasyczna i opera koncerty na dvd/blu-ray nareszcie zostały akurat przez nas spokojnie obejrzane. Choćby z tego powodu, że od 9 lat działa w Sieci serwis Youtube, obecnie to produkt w koszyku firmy Google...

Miło, że w zupełności za darmo melomani mogą popatrzeć na metal koncerty na dvd/blu-ray, itp (słuchaj muzyki w najlepszej jakości: muzyka operowa i klasyczna dvd/blu-ray). To świetnie, że często najzwyklejszy meloman wreszcie może wczuć się w niesamowity klimat ubiegłych lat. No wiadomo: i tak niesamowicie trudno poczuć aż tak niezwykły klimat jak na żywo, lecz należy lubić co się ma, innego wyjścia w sumie nie mamy. Trudno tak naprawdę zakładać, iż na tym świecie jest sprawiedliwość. Byłoby doskonale gdybyśmy każdego tygodnia jeździli na koncerty, lecz to niemożliwe.

Youtube to fajny serwis internetowy, niezwykła biblioteka wszelkiego rodzaju utworów, diamentów o których pewnie nie usłyszelibyśmy, lecz bądź co bądź blues albo muzyka filmowa koncerty na dvd/blu-ray to o wiele lepsza możliwość. Doceńmy takową, a pewnie jeżeli mamy nieco bardziej wysublimowane upodobania, w żadnym przypadku nie będziemy żałować swojego zakupu (przeżyj to po raz kolejny!: kabaret i musical dvd/blu-ray). A to chyba jasne, że DVD albo Blu-Ray są tymi formatami, które gwarantują dużo większe wrażenia, to oczywiste. Starajmy się docenić głębsze wrażenia, bo dają one dużo.Wiadoma sprawa, jest pewien minus: oferty takie jak kabaret i musical koncerty na dvd/blu-ray w zasadzie do przesadnie korzystnych na pewno nie należą. Nie może dziwić w takim razie piractwo w Polsce, które cechuje się na wysokim poziomie. Jeśli coś kosztuje za wiele, ludzie, którzy są nieco bardziej uświadomieni, ale na nieszczęście nie są zamożnymi osobami, najzwyczajniej w świecie muszą oglądać się za nieetycznymi rozwiązaniami. Jednakowoż szukającym DVD i Blu-Ray trzeba polecić chociażby jakieś aukcje internetowe, to naprawdę godne zainteresowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-07 09:21:28
Tagi: muzyka, koncerty, musicale, metal