Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Kilka typów na sprawdzoną zabawkę dla kociaka

Spojrzałeś online na rozmaite zabawki dla kota oraz prędko zdałeś sobie sprawę, że istnieje wiele typów do wyboru? Są zabawki interaktywne, zabawki elektroniczne orazsztampowe kulki oraz myszy. Jakie są te zabawki? Które z nich wybrać?
Spróbujmy wyjaśnić parę rozmaitych rodzajów, które pomogą Tobie odkryć słuszną zabawkę dla twojego kota. Najpierw weźmiemy po lupę interaktywne zabawki dla kota. Jest to rodzaj zabawki, która pozwala bawić się wam razem. Zabawa z kotem pomaga
zobacz to
Napisał: Jennifer
Na podstawie: http://www.flickr.com
stworzyć więź i twój kot uczy się tego, że jesteś osobą, która lubi się z nim bawić.Twój kociak nie jest w stanie się nudzić - zafunduj mu najnowszą zabawkę Każdy kot jest rewelacyjny oraz ma swoją własną osobowość. Koty lubią gry, ale każdy kot będzie musiał znaleźć swój ulubiony rodzaj zabawki. Akcesoria, które skaczą się oraz ruszają są zawsze kuszące dla nich. Na przykład, zabawki przyłączone do sznurka to interaktywne zabawki oraz wielokrotnie określane są jako biegunowe zabawki. Trzymasz sznurek i poruszasz nim po podłodze bądź w powietrzu - kot rozpoczyna skakać i gonić. Celem gry dla kota jest złapać zabawkę a dla ciebie jest to, aby zachęcić kota, by pragnął dostać zabawkę. Po tej grze istotne jest, aby kot złapał zabawkę. Jeśli twój kot goni zabawkę, ale nie jest w stanie jej złapać, będzie w ostateczności tracił zainteresowanie grą. Niech twój kot (polecamy również legowiska dla kota) pochwyci zabawkę tak niejednokrotnie, jak twierdzisz to za słuszne. Koty mają naturalny instynkt łowiecki oraz ten typ gry jest dla nich interesujący.

Odrobina techniki dla wzbogacenia kocich zabaw
Zabawki elektroniczne które proponuje sklep zoo to współczesne wynalazki mające na celu zainteresowanie kota bez własnej interwencji. Najczęściej obsługiwane są przez prąd lub baterie. Przykładem ma prawo być zabawka mysz w domu. Funkcjonuje na energię elektryczną i może być ustawiona na działanie w wyznaczonym czasie. Powiedzmy, że wyjeżdżasz do pracy wcześnie rano, twój kot będzie zapewne ucinał sobie drzemkę oraz obudzi się w połowie poranka wyglądając za czymś do uczynienia. Ustaw mysz, a jej dźwięk będzie pociągać uwagę kota. Drobna myszka porusza się przez różnorodne przeszkody w twoim domu. Twój kot będzie próbował złapać myszy w trakcie tych wędrówek. Po jakimś czasie się wyłączy, a wówczas kotek powraca do drzemki.

 

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-01-29 11:46:19
Tagi: zabawki, koty, Myszy