Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Pomysł na prezent dla faceta

Zbliża się taka okazja jak urodziny, dzień chłopaka czy święta. Zastanawiamy się, co sprawić naszemu mężczyźnie? Pomysłów jest naprawdę dużo, lecz jak wybrać taki, który mu się spodoba? Poniżej postaraliśmy się zamieścić kilka pomocnych rad. Mamy nadzieję, że nieco pomożemy.
mężczyzna w koszulce
Napisał: Jordon B
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co ważne, najlepiej jest go znać, posiadać wiedzę co lubi i z czego będzie był zadowolony. W ten sposób wybór prezentu jest łatwiejszy. Niekiedy dobrym pomysłem jest zapytanie, co mężczyzna pragnąłby otrzymać. Rodzaj prezentu zależy także w pewnym stopniu od okazji, która jest powodem obdarowywania. Istotna jest również relacja, łączy kupującego z obdarowywanym. Inny podarunek bowiem można dać koledze czy partnerowi, a odmienny szefowi. Prezent na dzień ojca może być także niestandardowy.

Dobrze, by było to coś naprawdę wyjątkowego. Czasem warto poznać upodobania swojego chłopaka, narzeczonego czy męża. Nawet topowa gra komputerowa może wywołać olbrzymią radość. Istotna jest również okoliczność, na którą chcemy zakupić konkretny prezent. Bywa to gwiazdka, dzień zakochanych bądź też imieniny lub prezent na 30 urodziny. Ostatnio niezmiernie popularne są różnorodne gadżety komputerowe związane z tym, co preferuje dany mężczyzna. Również książki są doskonałym pomysłem na upominek. A może jest z zawodu i z pasji informatykiem? Spodobają się mu zapewne stacje dokujące do laptopów (przykłady możesz zobaczyć tu: stacje dokujące do laptopów marki Sony w serwisie ceneo.pl).

Dla panów spełniających się na wysokich stanowiskach doskonały będzie prezent bardzo oryginalny i ekskluzywny, na przykład brzytwa Solingen. Golenie przy użyciu brzytwy to nie jest zwyczajna czynność. To sztuka, którą nie każdy jest w stanie opanować. takiego rodzaju prezent mówi mężczyźnie, że uznajemy go za dżentelmena, mężczyznę z klasą.

Zwracajmy uwagę na wykonanie brzytwy. Da się kupić tanie brzytwy, ale lepiej nie kupować byle czego, szczególnie jeśli brzytwa ta ma być używana, a nie tylko pięknie wyglądać w opakowaniu. Istotny jest materiał z jakiego zrobiono klingę, szerokość ostrza, sposób szlifowania. Możemy kupić brzytwy z rękojeścią wykonaną z hebanu czy innego przepięknego drewna. Zdecydowanie jest w czym wybierać
.


Gdy chodzi o zakup książki oczywiście nasz ukochany powinien lubić czytać, albowiem w innym przypadku okażą się nietrafionym pomysłem, który zapewne będzie kurzyć się na półce. W sieci internetowej funkcjonuje mnóstwo witryn, które podpowiedzą nam, co naprawdę opłaca się zakupić, co jest trendy i czego z pewnością potrzebuje każdy facet. Czasem warto również przeglądać różnorodne portale jak i dyskusje. Tam też możemy bezpośrednio napisać, że szukamy upominku dla swego mężczyzny na konkretną okazje i możliwe, iż ktoś nam dobrze podsunie. W dużych centrach handlowych powstają również specjalne sklepiki z atrakcyjnymi podarunkami. Być może mężczyzna będzie zadowolony nawet z atrakcyjnej, ale wygodnej koszulki polo (http://www.ceneo.pl/T-shirty_i_koszulki_meskie/Rodzaj:Polo.htm).


Na podstawie:

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-17 13:11:23
Tagi: gra komputerowa, Dzień Ojca, brzytwa, gadżety, materiał, trendy, facet, upodobania