Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Czy należałoby wydzierżawić catering do obsługi wesela?

Organizacja zabawy weselnej bez cienia wątpliwości do łatwych nie należy. Nowożeńcy muszą mieć staranie o odpowiedni zespół, rzetelnego fotografa, kamerzystę, lokalizację czy jedzenia. Kwestii do rozwikłania jest wiele również wokół przygotowania formalności ślubnych, odbycia spotkań przygotowujących do sakramentu, wyboru odpowiednich ubrań i zaproszenia gości.
jedzenie na imprezy
Napisał: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obok zespołu mocno istotnym komponentem organizacji wesela jest bez cienia wątpliwości problem wyboru właściwego repertuaru dań. Pokarm jest bardzo ważnym komponentem, gdyż zapada w pamięć gości. Zobacz również: (Tutaj) Jeśli było solidne, to długo to wesele jest wspominane. Jeżeli było złe, to goście będą wspominali, że nie spełniło ich oczekiwań. Jednak nie każdy ośrodek słynie z rzetelnego jadła. Czasem jest tak, że wynajmuje się wiadomą salę, lokalizacja jest bardzo dobra. Ale stawiane tam jedzenie nie spełnia oczekiwań. Co więc wobec tego problemu należy uczynić? Rzetelnym rozwiązaniem wydaje się wynajęcie profesjonalnego cateringu. Powinno się dodać, że catering równie dobrze nadaje się do obsługi wesela, jak do nakarmienia pracowników. Szczególnie w dużych miastach nie powinno być kłopotu ze znalezieniem przedsiębiorstwa oferującego ten rodzaj obsługi. Wystarczy wpisać w Google frazę: „catering wrocław” i „catering dla firm”, by się o tym przekonać.

weselne menu
Napisał: Christian Sosa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Praktycznie w czasie planowania wesela opisane sytuacje mogą mieć miejsce. Lokal będzie spełniał oczekiwania młodych, ale obsługa kuchni już nie musi. Wtedy najmując catering zyskuje się dwie cechy w jednym miejscu: dobre jedzenie i dobrą lokalizację. Za sprawą tego zarówno młoda para jak i zaproszeni goście będą zadowoleni. Innym interesującym rozwiązaniem są zabawy robione w plenerze. Jest to dość innowacyjny pomysł, ale jakże romantyczny. Można organizować latem zabawę w lesie czy na łące, albo u podnóża gór. Dzięki wynajęciu firmy cateringowej organizacja jedzenia będzie możliwa w dowolnym miejscu. Jeszcze innym wariantem jest organizacja wesela w domku. Jeżeli posiada się ogród, to impreza może trwać na świeżym powietrzu, a goście będą w pełni usatysfakcjonowani, a koszty zabawy niewielkie. Tak więc jak najbardziej warto wynająć firmę, która oferuje pewny catering. http://www.preemiercatering.pl/

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-18 11:58:26
Tagi: Menu, wesela, lokal, goście