Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jaką kupić sukienkę na komunię świętą? Czy jest idealna kreacja na to wydarzenie? Czy są gotowe pomysły?

A gdy nadchodzi maj oznacza to, że przychodzi czas na pierwszą komunię świętą. Powstaje istotne pytanie, czyli jak ubrać nasze dziecko. W przypadku chłopców sprawa wydaje się łatwa, trudność zaś pojawia się kiedy mamy ubrać dziewczynkę. Większość sukienek komunijnych dla dziewczynek uszyta jest z atłasu i wykonanej z jedwabiu organtyny. Materiały te są komfortowe i zupełnie lekkie. Równocześnie odznaczają się one także dużym stopniem przewiewności, więc sprawdzają się idealnie w czasie nawet upalnych dni. Kupując suknię komunijną dobrze też unikać zbytniego przepychu i ekstrawagancji, lepiej wybrać skromne stroje czy alby komunijne.


wybierz strój do komunii
Napisał: Wojciech Doganowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Generalnie, to zorganizowanie komunii świętej jest już dużym wydatkiem. Stąd więc zanim dokonasz wyboru odpowiedni ubiór komunijny, ustal ze swoim dzieckiem kwotę, która wyznaczy górną granicę twoich wydatków. Sukienki komunijne dla dziewczynek bazują na kwotach od 150 do nawet 700 złotych. Ale przecież to nie wszystko, bo do kreacji musimy kupić obuwie i akcesoria. Dochodzą też inne rzeczy, więc finalny rachunek może znacznie uderzyć nas po portfelu.

Niemniej, warto postawić na prostotę, gdyż ona na pewno lepiej się prezentuje niż jakieś przesadne suknie, w których dziewczynki wyglądają zbyt ekstrawagancko - www.ubiory-komunijne.pl. Z drugiej strony przecież żyjemy w czasach konsumpcjonizmu, jak również rywalizacji w każdej sferze. Nasze dziecko ma kontakt z rówieśnikami, pośród których są osoby, które z pewnością będą przewodziły w zakresie komunijnej mody. To raczej normalne, na każdym etapie rozwoju nasze dziecko będzie
komunia
Napisał: John Ragai
Na podstawie: http://www.flickr.com
musiało się zmierzyć z różnymi osobami, tak więc nie można za bardzo ingerować w tę sferę. Jednakże, to do nas należy ostateczne zdanie i my tak naprawdę podejmujemy finalna decyzję, więc musimy precyzyjnie to określić.


Zazwyczaj jednak szanujmy opinie naszego dziecka, a przede wszystkim jak najwięcej wyjaśniajmy, wtedy choć nasze dziecko pozna wiele opinii, oddziaływań i sugestii, to będzie bez wątpliwości reagować na nasze możliwości. Najistotniejsze przecież, by nasze dziecko wiedziało, że jest wyjątkowe, że może na nas liczyć w każdym momencie. Wtedy najważniejsze nie są żadnekreacje, kreacje i fasony, są miłym dodatkiem, który kontrolujemy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-24 15:14:27
Tagi: komunia, moda, kreacja