Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Co kupić, żeby się podobało?

Ślub bliskich czy dalekich krewnych – problem jest zawsze taki sam. Co kupić, aby dać się zapamiętać? Najpopularniejszym prezentem jest ulubiona koperta, jednak czasami warto zmienić tę chłodną tradycję.
Para młoda
Napisał: John Hope
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dużo łatwiej wybrać prezent, jeżeli młoda para przygotuje listę prezentów. Popularniejsze to jest jednak w filmach niż w prawdziwym świecie, jednak dzięki temu można trafić w gust. Coraz częściej młodzi informują, że najlepszym pomysłem jest gotówka – w takiej sytuacji lepiej nie modyfikować tej prośby. Bardzo ważne, żeby nie wstydzić się kwoty i wręczyć prezent – nie anonimowo – w ozdobnej kartce z życzeniami.

Coś do mieszkania Gdy znamy blisko przyszłych małżonków, łatwiej ocenić, co kupić do ich mieszkania i co mogłoby się im spodobać. Globobary dla jednych będą dobrym rozwiązaniem, innych bawią. Jednak ekskluzywny serwis ślubny lub piękne szklanki mogą się przyjąć. Ładna porcelana zawsze cieszy – tylko wtedy, jeśli mogłaby się podobać pannie młodej. Jeśli bolesławiecki serwis obiadowo-kawowy jest jej marzeniem, można śmiało go nabyć nawet zrobić zrzutkę z przyjaciółmi.

Wybierz suknie ślubne w tym sklepie: http://vaiolett.pl/

Prawdziwy skarb Popularnym prezentem jest srebrna albo złota moneta bulionowa. To naprawdę dobra pamiątka, a poza tym jest wartościowa – jako dobry start dla profesjonalnych oszczędności. 1 uncja złota to bardzo duży koszt, ale są też takie o dużo mniejszej wadze. Srebro inwestycyjne, jest coraz mocniejsze na rynku, ma już ceny znacznie bardziej pasujące do portfela zwykłego śmiertelnika. Amerykańska moneta (skup monet SNMW) lub europejscy Wiedeńscy Filharmonicy muszą się spodobać (tutaj).Kupon Coraz częściej dajemy vouchery zakupowe i to chyba jeden z pewniejszych koncepcji. Meblując nowe mieszkanie, młodzi małżonkowie sami kupią odppowiednie dekoracje, wyposażenie kuchni czy serwisy obiadowe. Jeśli wiemy, że gustują w pewnym szwedzkim sklepie, można zorganizować kilku przyjaciół i przygotować duży kupon młodej parze (www.saladlaciebie.pl/sale-weselne/koszalin.html). To sposób na uniknięcie kiepskich prezentów, a jak wiadomo nie ma nic gorszego od nich.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-04 15:26:31
Tagi: prezent, dekoracje, ceny, mieszkania, Wyposażenie, oszczędności, gust, koszt