Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Fotograf w najważniejszym dniu w życiu każdej pary

Niejedna dziewczynka marzyła o tym, by w przyszłości mogła ubrać wspaniałą suknię. Z czasem sporo się zmienia, perspektywa jest zupełnie inna. Ale w chwili, gdy dwoje dojrzałych ludzi postanawia stanąć na ślubnym kobiercu, to dwoje osób chce, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Przygotowania panny młodej
Napisał: Clare Hocter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z tego powodu tak ważny jest fotograf ślubny. Wszyscy chcą posiadać pamiątkę z tego ważnego dnia, dlatego wybór fotografa jest bardzo ważnym elementem przygotowań do tego ceremoniału. Jeżeli chcemy odnaleźć fotografa np. w województwie kujawsko-pomorskim to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę www hasło: fotograf - fotografia ślubna - (http://www.ravami.com.pl/fotografia-slubna) ślubny. Dzięki temu wyskoczą nam najlepsze wyniki i będziemy mogli spojrzeć portfolio poszczególnych fotografów. Oczywiście później będzie trzeba zadzwonić i zapytać o to czy fotograf ślubny nowy targ (pełna oferta-> www.ewelinafotografuje.pl/) ma wolny termin. Poza tym warto spytać wśród znajomych czy nie znają jakiegoś fotografa. Może akurat będą mogli kogoś polecić. Zawsze dobrze popytać, bo opinia innych, chociaż nie musi być wyznacznikiem tego, co najlepsze i tego, co złe, to może okazać się po prostu pomocna.

Para młoda
Napisał: trezy humanoiz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdjęcia ze ślubu Gdy myślimy o tym cudownym dniu, gdy powiemy sobie tak, od razu do głowy przychodzi milion innych rzeczy. Czy na sto procent suknia ślubna będzie dobrze leżała, czy ciotka z miejscowości X na pewno dotrze, czy rosół będzie wszystkim smakował i czy fotograf zdoła uwiecznić najważniejsze chwile. Nie od dziś wiadomo, że fotografia ślubna (sprawdź jak się miewa fotografia ślubna w woj. kujawsko-pomorskim) to zajęcie dla ludzi, którzy mają bardzo dobry refleks i dla tych, co kochają prace od wczesnych godzin wieczornych do ranka. Nie jest to zajęcie dla ludzi bez pasji, bo jedynie ludzie kochający robić zdjęcia dadzą radę na każdym ślubie zrobić niepowtarzalne i cudowne zdjęcia.Fotografie, które będą pamiątką na całe życie dla małżonków, rodziny i dla wszystkich zaproszonych gości. Tak, więc nim postawimy na któregoś fotografa czy to w Toruniu czy w Bydgoszczy warto, byśmy zobaczyli portfolio ze ślubów, by mieć pewność, że dany fotograf tworzy fotografie, które będą nam odpowiadały, czyli takie, które będą w stanie nas poruszyć. To bardzo istotne szczególnie, kiedy zamówiliśmy tylko fotografa i nie będziemy mieli na swoim ślubie i weselu kamerzysty. Dobrze też pomyśleć o sesji zdjęciowej w plenerze. Większość par młodych stawia na jakiś ciekawy plener i ma później cudowną pamiątkę w pięknych strojach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-03-05 10:48:31
Tagi: fotografia