Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Postęp najnowszej technologii wprowadza coraz nowsze i skuteczniejsze rozwiązania w obszarze marketingu i reklamy. Wykorzystując ekran Led, możemy wyświetlić dowolny przekaz.

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat branża reklamowa zrobiła ogromną pracę. Obecnie poszczególne firmy muszą włożyć o wiele więcej wysiłku, aby przebić się do konsumenta oraz skłonić go do zakupu danego produktu. Współcześnie musimy nieustannie ścigać się z innymi producentami oraz dążyć do jak najlepszych rozwiązań w dziedzinie marketingu i promocji.


technologia LED
Napisał: Rafael Mizrahi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sposób promowania wybranej firmy musi być jednak zawsze dostosowany również do przedmiotu, jaki zamierzamy wypromować. Niektóre reklamy dużo korzystniej jest postawić w pobliżu drogi niż przekazać np. przez gazetę lub rozgłośnię radiową. Ale i tak nigdy nie ma sensu ograniczać się do tylko pojedynczego medium. Ostatnio coraz częściej wykorzystywanym sposobem na promocję jest ekran Led. To idealne rozwiązanie, aby zaistnieć, dlatego że obraz wyświetlany na takim ekranie szybko przykuwa uwagę konsumenta. Ważna jest również lokalizacja ekranu ledowego.

Ekran najkorzystniej jest umieścić jak najbliżej reklamowanego sklepu, firmybądź restauracji - www.medas-media.com.pl/. Dlatego supermarkety umieszczają przeważnie ekran Led na swoim parkingu tuż przed sklepem. Główną zaletą ekranu Led jest to, że jest łatwo zauważalny oraz to, że wygląda bardzo zachęcająco.

Litery L,E,D stanowią bowiem skrót od angielskich słów - Light Emitting Diode. Ekran Led wykonany jest więc z niewielkiej wielkości diod świetlnych. Trzeba zauważyć, że ekran Led jest również przystosowany do trudnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu pełni często funkcję telebimu, podczas koncertów, festiwali oraz innych wydarzeń, w których bierze udział duża ilość osób. Aktualnie na rynku możemy znaleźć wiele przedsiębiorstw, które sprzedają ekrany Led.


Nowe telewizory LED LCD
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR
Przeważnie umieszcza się je na dworze, ale istnieje także opcja umieszczenia ekranu ledowego w środku np.dużej hali albo sklepu (medas-media.com.pl). Ogromną zaletą jest to, że po pewnym czasie możemy przenieść ekran ledowy gdzieś indziej. Jest to dość istotne, ze względów ekonomicznych. Zwracając uwagę na kwestię pieniędzy, dobrze podkreślić kolejną dosyć ważną sprawę. Nie trudno się bowiem domyśleć, że ekran Led zużywa dosyć dużo energii, co wiąże się z wysokimi rachunkami. Diody świetlne, umocowane w ekranie lub telebimie mogą być jednak bardziej lub mniej energooszczędne, o czym trzeba wiedzieć, przed dokonaniem zakupu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-02 10:54:14
Tagi: koncert, reklama, energooszczędny