Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Czy miłość w Anglii się opłaca? Rodzice wychowujący samotnie dziecko mogą liczyć na spore wsparcie

O znajdowaniu miłości w sieci przeczytamy sporo opinii, zarówno popierających jak i nieprzychylnych takiemu sposobowi nawiązywania sympatii. Relacje rozpoczęte przez sieć wykraczają jednak daleko poza granice miejscowości, regionów, a nawet państw. Kto wie, czy właśnie w ten sposób nie nawiążesz długotrwałego i udanego związku?
rodzice
Napisał: The National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiek, postura, praktykowane rozrywki, oczekiwane cechy u drugiej połówki - obecnie możemy „dobierać” według rozmaitych kryteriów. W portalach miłosnych ułatwiają sprawę zdjęcia kandydatów i kandydatek, opis pasji i zajęć którymi zajmują się uczestnicy sieciowych podchodów oraz oczekiwania. Sieciowi wyławiacze drugich połówek przechodzą w ten sposób test zaangażowania. Mimo wszystko internet spłaszcza i przyspiesza relacje, co często zaprowadza do niepotrzebnych starć i rozstań, które w tradycyjnych, warunkach, bez sieci, mogłyby się nie wydarzyć. Wiedzmy, że goniąc za ideałem, a nie dając sobie czasu, zapewne nigdy na takowy nie trafimy…Spotkania, które zainspirowało poznanie się w internecie, to bardzo ważny etap rozpoczynania znajomości. Odpowiednio prowadzone „otwarcie” może przekształcić się w długofalową i przyjacielską relację, którą wzmoże prawdziwe uczucie. I tak przez następne lata wzajemnego
samotni rodzice
Napisał: Antonio Tajuelo
Na podstawie: http://www.flickr.com
szacunku - to wszystko co domaga się próby czasu i dojrzałości nie jest wcale zamknięte dla portali randkowych, a zwłaszcza ich użytkowników. Samotni rodzice, czy pary po rozwodzie mają w życiu trudną sytuację na polu „uczuć”. Dawne związki stały się przeszłością, ale życie pędzi dalej. Przyzwyczajeni do partnera odprowadzającego dziecko do przedszkola, kupującego zakupy, sprzątającego, dawni rodzice zostają sami z dziećmi w czterech ścianach.


Takowa sytuacja ma także własne plusy, np. za granicą. Miłość w Anglii, w szczęśliwym związku małżeńskim paradoskalnie… nie musi się opłacać tak jak wychowywanie samotne dziecka. Jakkolwiek to brzmi, matki i ojcowie po przejściach mogą liczyć nawet na kilkaset funtów wsparcia od państwa. Zależy to od liczby posiadanych przez partnera-singla dzieci i obliczonych dochodów na osobę. To nie koniec socjalnego wsparcia dla rodziców, którzy samotnie wychowują. Pary polskich emigrantów mogą skorzystać z brytyjskiego prawa „państwa opiekuńczego”.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-08 11:56:43
Tagi: rozrywka, dziecko, miłości