Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

W jaki sposób przygotować zaproszenie na ślub bądź urodziny - sugestie

W handlu osiągalnych jest coraz sporzej wzorów zaproszeń na ślub. Można przebierać również z gotowych wzorów na stronach internetowych. Warto jednak poświęcić troszkę czasu oraz własnoręcznie spisać treść jak też dopasować wygląd zaproszeń. Podobne osobiście przygotowane zaproszenie na pewno ucieszy gości weselnych oraz sprawi, iż będą mieli unikalną pamiątkę z waszego ślubu. W pierwszej kolejności zadecyduj o formacie zaproszenia. Jeżeli przesyłasz je pocztą, a nie wręczasz osobiście, lepiej, aby zaproszenia ślubne miały standardowy wymiar.
Wybierz tło, oprawę graficzną oraz motyw główny. Nie zamieszczaj za dużo elementów, bowiem to odciągnie uwagę od zawartości zaproszenia, a to przecie ona jest najważniejszą. Poznaj np.: .

zaproszenia
Napisał: Alexandra E Rust
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zastanów się nad odmianą zaproszenia. Może być ona formalna, elegancka bądź bardziej na luzie. Zaproszenia na nieduże śluby mogą zostać odręcznie wypisane. Jeżeli aranżujesz większy ślub, obrób treść komputerowo. Nie zapomnij jednak, by wypisać imiona a także nazwisko biesiadników odręcznie. Sprawi to, że zaproszone osoby będą się czuć wyróżnione. Postanów, czy zapraszasz uczestników w imieniu pary młodej, czy też w imieniu rodziców narzeczonych. Do swych gości możesz zwrócić się oficjalnie, przytoczyć osoby z imienia a także nazwiska albo zastosować mniej formalną formę. Nie zapomnij, ażeby na kopercie w której przesyłasz zaproszenie, wypisać dodatkowo imiona wszystkich, do których je adresujesz.

Unikaj zamieszczania długich wierszy. Nazbyt długą treść trudno może być zamieścić na małym zaproszeniu. Pamiętaj o podaniu całkowitej daty oraz godziny wydarzenia. Powiadom gości, w którym kościele będzie miał miejsce ślub (saladlaciebie.com/sale-weselne/mazowieckie.html). Zawsze wpisuj precyzyjny adres. Skreśl także w zaproszeniu, gdzie urządzasz przyjęcie . O ile decydujesz się na przyjęcie w miejscu poza centrum miasta, postaraj się gościom uprościć zadanie. Do zaproszenia warto załączyć wydrukowaną mapkę z zaakcentowanym dojazdem. Umieść także na zaproszeniu własne dane kontaktowe. Możesz także poprosić, ażeby goście do wskazanego czasu dali ci znać, czy przyjadą na ślub. Gdy termin ślubu się przybliża, a ty nie otrzymałeś odpowiedzi, zatelefonuj z dyskretnym zapytaniem.

Podobnie ma się zagadnienie gdy chodzi o zaproszenia na urodziny. Więcej:


Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-23 09:04:47
Tagi: imprezy, śluby, ślub, online, Zaproszenie