Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

May 2015 - wpisy

Wielka siła unikalnych prezentów. Chcesz komuś taki sprawić? Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu

tort
Co byś wybrał? Jakby ktoś Ci zaproponował niespotykaną rzecz, jakiej nie kupisz w zwykłym sklepie czy raczej coś zwyczajnego, czyli coś co każdy jest w stanie sobie zakupić? Oczywiście, że wybrałbyś pierwszą opcję. To w sumie logiczne pod kilkoma względami. Nie tylko, że otrzymujemy coś specjalnego to jeszcze sami dzięki temu możemy tak się poczuć. To, iż ktoś nam daje taki przedmiot dowodzi też tego, że jesteśmy traktowani szczególnie przez jakąś osobę. To niezwykle miłe, szkoda, że nie zawsze tak jest.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-29 15:52:49
Tagi: sklep, niespodzianka

Wkrótce będą urodziny twojego szefa? Spraw mu nietuzinkowy upominek

Napisał: www.znajdzprezent.pl
Kupowanie prezentu dla szefa może być dużym wyzwaniem. Z pewnością będziesz chciał go mile zaskoczyć, ale niekiedy trudno jest kupić coś oryginalnego, a równocześnie stylowego. Warto jest postawić na nieszablonowe pomysły, które na pewno wywołają uśmiech na jego twarzy, a ty zapunktujesz, dzięki temu dyrektor spojrzy na ciebie przychylniejszym okiem, gdy zechcesz poprosić go o podwyżkę. Co zatem można kupić?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-29 10:41:48
Tagi: przyjęcie, pluszak, szef

Zaproszenia na ważne jubileusze są tak samo doniosłe jak one same

zaproszenia
Napisał: Emily Cox
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zaślubiny to niezwykła i pozytywna uroczystość w życiu nowożeńców. Młodej parze zależy aby uroczystość zawarcia związku małżeńskiego utkwiła w pamięci nie tylko im samym ale także i zaproszonym na tę uroczystość, o których niewątpliwie należy właściwie zatroszczyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-26 11:16:51
Tagi: dzieci, goście weselni

Używane auta z USA jako wyróżniające się wspaniale utrzymanym wnętrzem a także dobrym stanem zawieszenia ze względu na drogi którymi jeździły.

zabytkowy samochód
Napisał: Walter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ludzie sprawiają sobie klasyczne pojazdy z mnóstwa różnych uzasadnień. Dla niektórych jest melancholią za ich młodymi latami, dla innych może to być chęć jechania czymś co odznacza się od tysięcy modnych samochodów pędzących po polskich drogach i stojących na parkingach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-25 10:41:50
Tagi: Auto, modele, Chevrolet, Lexus

Markowe perfumy damskie to idealny dar

kobieta i perfumy
Napisał: Christoff Muller
Na podstawie: http://www.flickr.com
Trzeba inwestować w perfumy paco rabanne

Każdy kocha pięknie pachnieć, gdyż mamy przekonanie, że w znacznej mierze, to właśnie zapach kieruje na nas spojrzenia innych ludzi. Dlatego też tak uważnie dopasowujemy właściwe dla siebie perfumy, chcąc posiadać gwarancję, że my również będziemy się dobrze czuć w ich mgiełce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-20 09:10:54
Tagi: gust, oryginalne, pewność