Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

May 2015 - wpisy

Wielka siła unikalnych prezentów. Chcesz komuś taki sprawić? Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu

tort
Co byś wybrał? Jakby ktoś Ci zaproponował niespotykaną rzecz, jakiej nie kupisz w zwykłym sklepie czy raczej coś zwyczajnego, czyli coś co każdy jest w stanie sobie zakupić? Oczywiście, że wybrałbyś pierwszą opcję. To w sumie logiczne pod kilkoma względami. Nie tylko, że otrzymujemy coś specjalnego to jeszcze sami dzięki temu możemy tak się poczuć. To, iż ktoś nam daje taki przedmiot dowodzi też tego, że jesteśmy traktowani szczególnie przez jakąś osobę. To niezwykle miłe, szkoda, że nie zawsze tak jest.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-29 15:52:49
Tagi: sklep, niespodzianka

Wkrótce będą urodziny twojego szefa? Spraw mu nietuzinkowy upominek

Napisał: www.znajdzprezent.pl
Zakup upominku dla przełożonego może być ogromnym wyzwaniem. Na pewno chcesz go przyjemnie zaskoczyć, ale czasem ciężko jest kupić coś oryginalnego, a jednocześnie stylowego. Warto jest postawić na nieszablonowe pomysły, które na pewno wywołają uśmiech na jego twarzy, ty zaś zapunktujesz, dzięki temu prezes spojrzy na ciebie życzliwszym okiem, gdy zechcesz prosić go o podwyżkę. Co w takim razie można kupić?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-29 10:41:48
Tagi: przyjęcie, pluszak, szef

Zaproszenia na ważne jubileusze są tak samo doniosłe jak one same

zaproszenia
Napisał: Emily Cox
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zaślubiny to niezwykła i pozytywna uroczystość w życiu nowożeńców. Młodej parze zależy aby uroczystość zawarcia związku małżeńskiego utkwiła w pamięci nie tylko im samym ale także i zaproszonym na tę uroczystość, o których niewątpliwie należy właściwie zatroszczyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-26 11:16:51
Tagi: dzieci, goście weselni

Używane auta z USA jako wyróżniające się wspaniale utrzymanym wnętrzem a także dobrym stanem zawieszenia ze względu na drogi którymi jeździły.

zabytkowy samochód
Napisał: Walter
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby nabywają antyczne auta z wielu przeróżnych motywów. Dla niektórych postanowienie jest nostalgią za ich młodymi latami, dla innych może to być chęć jechania czymś co wyróżnia się od obfitości modnych aut pędzących po naszych drogach i parkujących na parkingach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-25 10:41:50
Tagi: Auto, modele, Chevrolet, Lexus

Markowe perfumy damskie to idealny dar

kobieta i perfumy
Napisał: Christoff Muller
Na podstawie: http://www.flickr.com
Trzeba inwestować w perfumy paco rabanne

Każdy uwielbia ładnie pachnieć, gdyż mamy pewność, że w znacznej mierze, to właśnie zapach ściąga na nas uwagę innych ludzi. Dlatego także tak dokładnie dopasowujemy odpowiednie dla siebie perfumy, chcąc mieć świadomość, że my również będziemy się właściwie czuć w ich otoczeniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-20 09:10:54
Tagi: gust, oryginalne, pewność