Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Wkrótce będą urodziny twojego szefa? Spraw mu nietuzinkowy upominek

Kupno upominku dla przełożonego może być niemałym wyzwaniem. Na pewno chcesz go mile zaskoczyć, ale niekiedy trudno jest kupić coś oryginalnego, a zarazem gustownego. Dobrze jest postawić na nieszablonowe pomysły, które z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy, ty zaś zapunktujesz, przez co dyrektor spojrzy na ciebie przychylniejszym okiem, gdy będziesz poprosić go o podwyżkę. Co wobec tego można kupić?
Paczki
Napisał: UnknownNet Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
W ostatnich czasach szczególnie lubiane są upominki związane z wyjątkowymi przeżyciami, które na długi czas zostawiają rewelacyjne wspomnienia. W zależności od upodobań twojego szefa, możesz wybrać dla niego lot balonem, zwariowaną jazdę sportowym samochodem po właściwie przygotowanych do tego torach czy nurkowanie oraz poznawanie ciekawego, wodnego świata. Dla zaciekawionych: http://www.pewex.pl/kategoria/185-zabawki-i-akcesoria/filtr-kategoria+Pluszaki_maskotki.html.

Pamiętaj, aby zyskać pewność się, że twój szef nie ma lęku wysokości albo nie boi się pływać, inaczej może się okazać, że niespodzianka się zmarnuje albo będziesz musiał sam skorzystać z atrakcji, jaką dla niego szczegółowo zaplanowałeś. Drugim wartym uwagi pomysłem na prezenty dla szefa są gadżety, które umilą mu pracę. To m.in. kubki z przykuwającymi uwagę hasłami, kalendarze, tablice lub magnesy, na których da się nadrukować indywidualnie wybraną grafikę. Czytaj więcej: podarunek dla szefa.Gdy twój szef docenia luksusowe dodatki, warto jest pomyśleć nad wyszukanymi upominkami alkoholowymi, w tym nad stojakiem na butelkę wina, szklankami na whisky albo stylowo prezentującym się otwieraczem. Takie upominki zawsze się przydadzą, również w pracy, gdy szef urządza przyjęcie wigilijne czy ważne spotkanie biznesowe, na jakie zaprasza znaczących klientów. Jeśli masz luźne stosunki z szefem i w firmie panuje naprawdę przyjacielska atmosfera, możesz postawić na coś śmiesznego, np. nietuzinkowe pluszaki. Doskonale, gdy są ręcznie wykonane oraz przez to wyjątkowe.


prezent
Napisał: Garry Knight
Na podstawie: http://www.flickr.com
Liczą się również wysokiej jakości materiały, jakie sprawią, iż pluszak naprawdę zrobi wrażenie oraz nie będzie zwyczajną maskotką, którą można znaleźć w każdym sklepie. Musi się czymś odznaczać. Na prezenty dla szefa dobrze jest złożyć się z całą ekipą. Dzięki temu będziecie mogli wybrać droższy upominek nie martwiąc się o wydatki. A do tego zintegrujecie się szukając interesującego pomysłu i może kupowanie prezentów stanie się tradycją, nie jedynie dla szefa, lecz również dla każdego z pracowników.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-29 10:41:48
Tagi: przyjęcie, pluszak, szef