Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Wielka siła unikalnych prezentów. Chcesz komuś taki sprawić? Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu

Jakiego byś dokonał wyboru? Gdyby ktoś Ci zaproponował unikatową rzecz, jakiej nie kupisz w zwykłym sklepie czy raczej „masówkę”, czyli coś co każdy może sobie zakupić? Wiadomo, że wybrałbyś pierwszą opcję. To raczej logiczne pod kilkoma względami. Nie dość, że dostajemy coś wyjątkowego to jeszcze sami dzięki temu jesteśmy w stanie tak się poczuć. To, iż ktoś nam daje taki przedmiot świadczy też o tym, iż jesteśmy traktowani specjalnie przez jakąś osobę. To miłe, szkoda, iż nie zawsze tak to wychodzi.
tort
Napisał: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
A przecież czasami nie potrzeba dużo, można zorganizować coś faktycznie w oryginalny sposób. Nie mamy tu na myśli pewnych drogich rzeczy, na jakich nikogo nie stać. Ważne są małe gesty, które są w stanie urosnąć do wspaniałego symbolu i szczególności chwili. Na przykład zamiast kupować zwykły tort czy nie korzystniej zamówić coś pięknego i oryginalnego, a pewnie równie pysznego, na przykład tort (http://babie-lato.com) artystyczny. Tak samo jesteśmy w stanie zabrać kogoś do pięknej cukierni lub kawiarni jak jedna z cukierni Sweet Home w Warszawie zamiast wynajmować jakąś zwykłą salę lub robić imprezę w mieszkaniu?
Jest rzeczywiście sporo możliwości na wyjątkowe świętowanie takiego dnia. Z pewnością doceni to każdy z nas. Niestety, czasem w rzeczywistości brakuje czasu na planowanie takiej uroczystości w sposób jak najbardziej oryginalny. Życie, codzienne sprawy, problemy, sprawy do załatwienia, to wszystko sprawia, iż niestety nawet mimo naszych właściwych chęci, trudno coś z tym zrobić. Jeśli jednakowoż rzeczywiście chcemy, to wszystko jesteśmy w stanie zrobić, ale... Aby się do tego zabrać
tort
Napisał: Siti Saad
Na podstawie: http://www.flickr.com
wymagane jest najlepsze przygotowanie, czyli jeśli wiemy, że osoba, na której nam zależy, ma swój dzień za pewien czas, to jest to znak, iż należy rozpocząć przygotowania.

Jeśli więc zaplanujemy to błyskawicznie, z wyprzedzeniem to być może na każdą rzecz starczy czasu i nie będziemy musieli cieszyć się mniej oryginalnymi pomysłami. Jedynie precyzyjna organizacja i konkretny pomysł, jakie będzie realizowany, mogą zaoferować coś naprawdę wspaniałego, co na pewno doceni osoba, której chcesz przygotować taką niespodziankę. Z tą myślą należy spokojnie wdrażać plan, bez stresu i niepokoju, rób to stopniowo, przecież wiesz co chcesz osiągnąć – zadowolenie obdarowywanej osoby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-29 15:52:49
Tagi: sklep, niespodzianka