Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Kiedy i w jaki sposób wypocząć w górach czyli przegląd oferty wypoczynkowej na południu Polski.

Ostatni tydzień grudnia dla jednym jest czasem wytężonej pracy, ponieważ kończy się stary rok, inni z kolei mogą sobie wziąć kilka dni urlopu, i przy dobrym układzie kalendarza mogą mieć nawet dwa tygodnie wolnego. Większość ludzi spędza te święta tradycyjnie, z najbliższą rodziną przy stole wigilijnym. Lecz coraz częściej można zauważyć trend na świąteczne wyjazdy, zwłaszcza góry Bieszczady się cieszą bardzo dużym zainteresowaniem o tej porze roku.


zajrzyj do portalu
Napisał: Hotel Zamek Lubliniec
Na podstawie: Hotel Zamek Lubliniec
W rosnącej ilości obiektów noclegowych pojawiają się w ofercie turnusy świąteczne, pobyt trwa wtedy od wigilii aż pierwszego stycznia. I jak okazuje się coraz częściej, na tego typu święta w górach jest coraz większa liczba chętnych. Niektóre osoby po całym roku biegania, wytężonej pracy i mnóstwa obowiązków na samą myśl o trzydniowych przygotowaniach przestają mieć chęci na świętowanie. Dla takich ludzi znacznie przyjemniejsze będzie udanie się z całą rodziną na kilka dni i rzeczywiście odpoczęcie we wspólnym gronie, niż spędzenie tego czasu na staniu w kuchni czy sprzątaniu mieszkania, co w wielu przypadkach może się zakończyć kłótniami i zepsutą atmosferą.

Lecz Bieszczady to doskonałe miejsce nie tylko na święta czy nowy rok - odpoczywać w nich można w zasadzie o każdej porze roku, i za każdym razem coś interesującego mogą zaoferować (zapoznaj się z propozycją). W dużej części górskich miejscowości wypoczynkowych jest dostępna bogata, całoroczna oferta miejsc noclegowych o bardzo różnorodnych cenach i standardzie.


Dla tych, którzy chcą spędzić romantyczny weekend we dwoje ofertę mają nowoczesne, stylowe pensjonaty i hotele. Szkolne wycieczki będą bardziej zainteresowane domkami wypoczynkowymi, a poza tym będzie dostępnych bardzo dużo prywatnych kwater na rodzinny nocleg. Zima w Bieszczadach to przede wszystkim śnieżne szaleństwo, na narciarzy wyczekują dziesiątki stoków i kilometry tras mających zróżnicowany stopień zaawansowania. Z kolei wiosna, lato i jesień to czas górskich wycieczek, właśnie wtedye na szlakach spotkać się da bardzo dużą ilość turystów z całego kraju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-05 09:07:43
Tagi: praca, Pobyt, spędzać