Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Ranking najciekawszych legendarnych gier komputerowych

Pośród wielu gier komputerowych, jakie co chwilę pojawiają się w sprzedaży, może się znaleźć się parę takich, które zdobywają miliony graczy i popularność w wielu krajach. Jedną z takich produkcji jest counter stike, której fabuła opiera się na walce terrorystów z antyterrorystami, jedna strona musi bronić zakładników a druga ich pilnować.


Gry komputerowe
Napisał: dfactory
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na początku gra przeznaczona była jedynie do grania sieciowego, lecz wraz z pojawianiem się kolejnych wersji, gdy zyskała ogromną popularność, pojawiły się dodatki umożliwiające grę samodzielną. Jednak największy sukces gra zyskała właśnie dzięki temu, że proponuje bardzo realistyczną i rozbudowaną rozgrywkę drużynową.Wcielając się w jedną z postaci grający, aby wykonać misję, musi współpracować z innymi graczami, jeśli mu się to uda to reszta drużyny dostaje pieniądze lub punkty, a za to kupować wyposażenie i uzbrojenie. Żeby pograć w counter strike należy w pierwszej kolejności ściągnąć , przeprowadzić instalację a następnie zakupić do nie klucz.

Klucze do counter strike zakupić można w niejednym sklepie internetowym i na aukcjach internetowych. counter strike source cd key (zobacz ofertę na stronie - ) kosztuje bardzo przystępnie, jego koszt to parędziesiąt złotych, i za tę niską kwotę gracze otrzymują możliwość otworzenia indywidualnego konta steam, umożliwiającego granie przez sieć i prowadzenie drużynowych rozgrywek. Gra także jest oferowana w wersji pudełkowej, ale dużo wygodniejsze jest ściągnięcie jej z sieci i zakupienie counter strike 1 6 cd key, dzisiaj w erze szybkich transferów i bankowości mobilnej zacząć można grać bez konieczności opuszczania mieszkania. Ta świetna gra została wydana w kilku odsłonach, które bardzo rozszerzyły jej możliwości.

Wprawdzie zatwardziali grający ich nie uznają, grając na komputerze tylko w pierwszą część, lecz środowisko grających przyjęło je z dużym zainteresowaniem. Rzecz jasna, jak to było przy wcześniejszych wersjach, aby grać w najnowsze wydanie także będzie potrzebny counter strike global offensive cd key, ale biorąc pod uwagę jej popularność to raczej warto przeznaczyć na to parę złotych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-24 16:13:13
Tagi: gra, komputer, counter stike