Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Przygotowania do świąt - dobre planowanie

Mikołaj- powinna to okazać się osoba miła, uwielbiająca kontakt z dziećmi oraz będąca przygotowaną na ich różne wyczyny. Im lepiej odegrana zostanie taka rola, tym sympatyczniejsze wspomnienia będą posiadały dzieciaczki, a to przecież będzie najistotniejsze dla ich rodziców. Dlatego także w tym okresie zjawia się coraz więcej osób, które chcą się przebrać za tą przyjazną postać oraz obdarowywać maluchy prezentami.

Kolejny rozwój wydarzeń także można przewidzieć. Niektóre panie domu stoją całą noc przy garnkach, zaś później wytrzymują tylko do wręczenia upominków. Umęczone zostawiają gości przy stoliku po czym idą odespać całonocne kucharzenie. Inne, bardzo zapracowane panie domu, ostatniego dnia latają po sklepach i kupują „gotowce”. I na nierzadko są wściekłe, bowiem nie ma, tego, co chciały nabyć, a przy tym wydały o wiele więcej pieniędzy, aniżeli planowały. Wszystkie zawsze postanawiają, że w następnym roku będzie odmiennie.

Na dodatek co roku w szkołach oraz przedszkolach ma miejsce spotkanie ze Świętym Mikołajem, i także trzeba to wziąć pod uwagę. Co zrobić, ażeby święta nie stały się zmorą pani domu?

Świetna organizacja to fundament, aby nie wpaść w przedświąteczną histerię. Wiedzą o tym fakcie wszyscy, na których głowie leży przygotowywanie świąt. Najlepiej począć od rozpisania menu na wszystkie świąteczne dni. Następnie sporządź listę zakupów do tego dobraną. Najlepiej wyodrębnić produkty, jakie możemy nabyć wcześniej (na przykład cukier, olej, słodycze), a na ostatni tydzień zostawić jedynie te, które nie mogą zbyt długo leżeć. Dzięki liście nie będziesz biegać za każdym razem do marketu, kiedy okaże się, że akurat czegoś ci zabrakło.

Mikołaj i choinka
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Kiedy szukamy takiego mikołaja, który przyjdzie do nas do domu oraz obdaruje nasze pociechy, to trzeba szukać w internecie- sprawdź tutaj. Odnajdziemy tam dużo ogłoszeń, gdzie każdy oferuje swoje usługi, więc nie możemy mieć problemów z wybraniem tej odpowiedniej. Od czasu do czasu nawet niektóre agencje oferują usługi wyszukania takich osób, które już posiadają doświadczenie w tego typu spektaklach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-27 14:54:56
Tagi: Święta, miejsce, artykuły, usługi