Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Wyjątkowakolacja walentynkowa, o czym warto pamiętać

Obojętnie czy jesteście parą siedem dni czy 3 lata, to wspólna kolacja walentynkowa stanowi obowiązkowy punkt pierwszej połowy lutego. Jak ją przyszykować, ażeby była ona szczególna oraz niepowtarzalna? O czym pamiętać w trakcie przygotowań? Na pewno o świecach.

restauracja
Napisał: Lukasz Zelezny
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nieważne czy na stole ustawisz jedną świeczkę w wielkim oraz bogatym świeczniku, czy poukładasz drobne podgrzewacze na każdej z półek swojego pokoju. Niezależnie od tego ile kryje się ich we wnętrzu powodują, że staje się ono zaczarowane. Ich światło jest ciepłe i nastrojowe, świetnie komponujące się z kolacją dla zakochanych. Jeśli nie masz w mieszkaniu świec zapal tylko malutkie punktowe światełka lub małe lampki, czy wykorzystaj światełka choinkowe.

Druga kwestia - nastrojowa muzyka. Każdy uwielbia umilać sobie czas słuchając muzyczki. Robimy to w tramwaju, w mieszkaniu w czasie porządkowania. Nie możemy zatem o niej zapomnieć podczas romantycznej wieczerzy. Stwórz osobistą składankę nastrojowych piosenek albo poszukaj w sieci radia, jakie ci ją zagwarantuje. Masz wiele możliwości wyboru. Dzięki muzyce wykreujesz ogromnie romantyczny nastrój jakże nieodzowny w czasie walentynkowej kolacji tylko w dwójkę - romantyczna kolacja we Wrocławiu.

Trzecia kwestia - kwiaty. Każda niewiasta uwielbia otrzymywać kwiaty, niezależnie czy są to wielkie kompozycje oferowane z okazji waszej rocznicy, czy może mały bukiecik konwalii dany bez okazji. Kwiaty posiadają magiczną siłę i zawsze wywołują uśmiech na twarzy. Podczas kolacji walentynkowej nie możesz o nich zapomnieć. Najlepsze będą czerwone róże, symbolizujące trwałą oraz szczerą miłość jak też pożądanie. O ile jeszcze nie jesteście razem kwiaty będą kapitalnym znakiem wysłanym przez ciebie na drodze do sformalizowania waszego związku.kolacja
Napisał: Sigma International
Na podstawie: Sigma International
Nic tak nie rozgrzeje w zimowy dzień jak garnuszek grzanego wina ewentualnie własnej roboty czekolady na gorąco. Obecność ukochanej osoby oprawione pysznym napitkiem sprawi, iż wasz wieczór będzie niezapomniany! Jeżeli nie chcesz sama przygotowywać walentynkowej kolacji, korzystaj z oferty w sieci wpisując w wyszukiwarkę wyrażenie: kolacja dla dwojga we Wrocławiu. Na pewno odnajdziesz mnóstwo ofert.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-15 14:27:44
Tagi: kwiaty, świeczka, wino, kolacja