Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Fantastycznym pomysłem na spotkanie z przyjaciółmi będzie escaperoom Gdańsk

Co mamy szansę robić ze znajomymi?

Jeżeli umawiamy się z przyjaciółmi, do wybrania posiadamy parę opcji. Możemy zebrać się u kogoś w mieszkaniu, albo pójść na miasto oraz odwiedzić jeden z rozpoznawanych klubów. Możemy też się umawiać na wspólną jazdę na rowerze, albo na oglądanie niepoznanych zakątków naszego miasta. Wręcz mamy tutaj sporo możliwości do wybrania oraz tylko od nas będzie zależało co weźmiemy i na ile ciekawy będzie ten czas spędzony z przyjaciółmi, lecz co wykonać gdy wszystko co możliwe już sprawdziliśmy i marzy nam się, aby doświadczyć czegoś kolejnego, nieprawdopodobnego, co na długi czas zostanie w naszej pamięci?

drzwi
Napisał: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co może nam zaproponować escaperoom Gdańsk?Jeśli posiadamy chęć na jakąś zabawę oraz równocześnie chcemy sprawdzić siebie samych, jak również naszych znajomych, to trzeba się dowiedzieć, co ma szansę nam zaoferować escaperoom Gdańsk. Będzie to specjalny pokój, wzorowany na scenariuszu filmiku, lub jakiejś książce, w którym jesteśmy zamknięci na godzinę i używając z przeróżnych podpowiedzi, musimy wyszukać klucz, który pozwoli nam na wyjście z niego. Dzięki takiemu wydarzeniu możemy sprawdzić siebie i znajomych w troszeczkę niecodziennych momentach, zobaczyć jak poradzimy sobie ze stresem i logicznym myśleniem. Poza tym będzie to pomysł na nietypowe spędzenie czasu z przyjaciółmi, w czasie którego, kto wie, może dowiemy się czegoś nowego o sobie nawzajem? Najistotniejsze okazuje się być tutaj to, by dobrze się bawić oraz poczuć się jak jeden z naszych ulubionych bohaterów - sprawdź.

zagadka
Napisał: thierry ehrmann
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy ma szansę sobie pozwolić na jego odwiedzenie

Warto powiedzieć, że najęcie takiego pokoju nie będzie kosztowną zabawą, a ponieważ rozkładamy wydatki między cztery, a czasami nawet sześć osób, to fundusze, które musimy na to wyłożyć są na pewno małe. Z tego powodu również nawiedzenie takiego pomieszczenia staje się znacznie bardziej popularne, bo ludzie widzą, że spokojnie mają szansę sobie na to pozwolić (wow!).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-23 10:16:39
Tagi: klucz, dom, wydatki, przyjaciele