Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jaki podarunek wręczyć synowi z tak wyjątkowej okazji, jaką na pewno bywa Dzień Dziecka

W kalendarzu jest przynajmniej kilka dni, na które dzieciaki czekają z wielkim utęsknieniem. Do tych szczególnych 24 godzin wliczymy imieniny, gwiazdkę i rzecz jasna Dzień Dziecka. Nasi milusińscy sądzą, że właśnie tego dnia dostaną co najmniej dwa, trzy podarunki, ponieważ w końcu paczki obowiązkowo przygotowują nie tylko opiekunowie prawni, ale i pradziadkowie czy chrzestni.

drukarka wielofunkcyjna
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla chłopaka majsterkowicza można bezdyskusyjnie zakupić mały zestaw narzędzi. To żaden dowcip - sklepy wielkopowierzchniowe, jak np. Leroy Merlin, często przygotowują wyjątkową ofertę dla najmłodszych klientów. I w żadnym razie nie mamy tutaj na myśli tylko samych zabawek, ale zestawy, które rozwijają pomysłowość i uczą samodzielności, więc wspomniany podarunek okaże się idealny dla ucznia piątej klasy.

Z kolei starsi wnukowie mają już nieco większe wymagania. Uczniowie gimnazjów będą najszczęśliwsi na świecie, jeśli w dekoracyjnym kartonie znajdą telefon Lg. Taki zakup to całkiem duży wydatek, zatem tego typu dar zostanie ofiarowany, jeżeli małolat pozytywnie zaskoczył rodziców: wygrał olimpiadę biologiczną albo zdobył złoty medal w sprincie. Tak czy siak, telefon przynajmniej na parę nadchodzących dni stanie się najlepszym kompanem trzynastolatka - rewelacyjne lexar.

Razem z rozwojem współczesnej techniki ludzie stali się chyba trochę bardziej kreatywni. Piętnaście lat temu na rynku były dostępne aparaty fotograficzne, ale w tamtych latach nikt nie myślał o fotografiach typu selfie. A teraz takie ujęcia są w centrum uwagi, a najsensowniej robić je telefonem, np. firmy Lg. Wszystkim nastoletnim fotografom pasjonatom przyda się dodatkowy dysk do magazynowania zdjęć. Z tego powodu uczniowi szkoły ponadgimnazjalnej można dać kartę pamięci Lexar razem z funkcjonalnym adapterem. Te karty mają dużą pojemność, zatem nie braknie też miejsca na komiczne filmiki.aparat
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Część tych niedoświadczonych, lecz zapalonych fotografów z czasem zechce wywołać co najmniej parę zrobionych wcześniej fotografii. Dzisiaj takie usługi bywają łatwo dostępne, zatem żaden fotografik nie powinien mieć trudności z wywołaniem wyselekcjonowanych ujęć. Trzeba jednakże nadmienić, że własnoręczne wydrukowanie zdjęć może być bardziej ekscytujące. Warto więc nastolatkowi, który nie rozstaje się z aparatem, wręczyć dobrej jakości drukarkę firmy Lexmark, żeby młody obywatel mógł pochwalić się niebanalnymi ujęciami nie tylko na Facebooku - lg.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-10-01 11:28:34
Tagi: dzieci, narzędzia, telefon, drukarka, karty