Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

W jaki sposób powinna prezentować się sala weselna z prawdziwego zdarzenia, czyli krótki przewodnik po upodobaniach Polaków

Sale weselne to miejsca, gdzie spędzamy jedne z najpiękniejszych, ale i tych często najśmieszniejszych chwil naszego życia. Duża w tym zasługa orkiestry, która staje na wysokości zadania i jest w stanie bawić gości do białego rana. Nie bez żadnego znaczenia będzie także wyśmienity smak serwowanych obiadów i jakość obsługi. A przy tym warto jeszcze wspomnieć, że każda para nowożeńców ma różne upodobania i przy wyborze sali kieruje się odmiennymi kryteriami.

zerknij
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com
A tym najistotniejszym zdaje się być poziom czystości, lecz na tym opowieść dopiero się rozpoczyna.Z pewnością na takiej sali musi być wydzielone miejsce dla orkiestry i winno być ono w miarę spore - tak, aby z łatwością pomieściła się tam kilkuosobowa grupa muzyków razem z instrumentami. Chociaż większość zespołów ma swoje nagłośnienie, to jednak sale weselne - https://saladlaciebie.com/sale-weselne/sleza.html - muszą mieć komplet dobrej jakości głośników i mikrofonów. Żadna zabawa weselna nie może się także obyć bez odpowiedniego oświetlenia. A obecnie wielką karierę robią kolorowe światełka laserowe. Niedoszli małżonkowie mają naprawdę zróżnicowane upodobania, a stawianie wymagań bywa na porządku dziennym. Dla wybranych par bardzo istotny będzie widok, który rozpościera się z okien. A jeżeli za tym oknem widać jedynie szary mur kamienicy lub ruchliwą drogę, to niektórzy szybko opuszczają takie miejsce i kontynuują poszukiwania.Najkorzystniejszym wyborem byłaby sala z wyjściem na balkon lub do ślicznie urządzonego ogrodu z oczkiem wodnym. Kolejnym kryterium jest samo wyposażenie wnętrza. Mury winny być pomalowane lateksową farbą, a podłoga obowiązkowo musi być równa - tak, żeby podczas zabaw nikt z biesiadników się nie potknął i nie wywrócił. Najgorszym prefabrykatem na podłogę zdają się być panele, które, jeśli tylko zostały źle ułożone lub są słabszej jakości, mają tendencję do wykrzywiania się, co na pewno przymiotem sali się nie staje.

wesele w stylu góralskim
Napisał: Aga Cudak
Na podstawie: abcslubu.pl
A na koniec należałoby wspomnieć parę słów o dekoracji. A na nią składają się najczęściej: białe bądź różnokolorowe obrusy, flakony z kwiatami, świece, balony i wiele innych, jakże potrzebnych gadżetów. I trudno się temu dziwić, gdyż sale weselne to miejsca wyjątkowe, wręcz magiczne (sprawdź: hotel blisko Wrocławia). To tutaj rozgrywają się wydarzenia, które dużo osób zapamiętuje do końca życia - sale weselne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-02 14:36:55
Tagi: kwiaty, orkiestra, nowożeńcy, weselnicy