Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

February 2016 - wpisy

Fajne kalendarze na ścianę - poznaj produkty

dni tygodnia
Napisał: Wendy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale wiemy, że dzień po dniu mija nam następny rok. Do odliczania dni w każdym roku mamy kalendarze. Wielu ludzi wybiera kalendarze w telefonach. To wygodna opcja, bo można wstukać sobie przypomnienia różnych istotnych wydarzeń. Ale jest też mnóstwo osób, które wybiera zwyczajne kalendarze ścienne. Dzięki temu każda z osób, która wchodzi do pomieszczenia, w którym wisi kalendarz może zobaczyć, jaki mamy dzień i czy w konkretnym miesiącu istnieją jakieś daty zaznaczone na czerwono, czyli czy mamy jakieś święta w danym miesiącu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-19 16:26:06
Tagi: prezent, podarunek, upominek, sklepy, klienci

Wesele jest zwykle najważniejszym wydarzeniem w życiu każdego człowieka

namiot weselny
Napisał: county marquees
Na podstawie: http://www.flickr.com
Generalnie rzecz ujmując, w życiu każdego człowieka możemy wyodrębnić kilka tego rodzaju wydarzeń, które są najistotniejsze i wpływają w istotny sposób na kształt naszego życia. Nie ma wątpliwości co do tego, że jedną z takich wydarzeń jest ślub, a zatem związanie się z drugą osobą docelowo na resztę naszego życia. Integralną częścią tego typu wydarzenia jest przyjęcie weselne, na które zapraszamy przede wszystkim całą naszą rodzinę, ale również przyjaciół, jak też osoby z pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-18 12:19:07
Tagi: wesele, przyjęcie

Gdzie dzieci warto wysłać na ferie?

Obóz harcerski dla dzieci
Napisał: wittco.gmbh
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wyjazdy wakacyjne – lubimy je nie tylko my, ale również nasze pociechy. Dla nich wiążą się nawet z większymi emocjami. W końcu tego typu wyjazd to zawsze coś nowego, atrakcyjnego i wyjątkowego. Dziecko cieszy się z możliwości zwiedzenia nowego miejsca, odkrycia go, z szansy na poznanie czegoś nowego i spędzenia wolnych chwil z rówieśnikami. Poza tym dla dziecka tego typu wyjazd to sposobność, by trochę się usamodzielnić, przyzwyczaić, że rodzice nie będą mu towarzyszyć w każdej chwili, wprawić się w pewnych codziennych czynnościach. Jeśli więc tylko jest ku temu sposobność, koniecznie wysyłajmy nasze dzieci na różne wyjazdy, obozy i kolonie. To będzie dla nich nie tylko przygoda, ale i szkoła życia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-03 15:12:14
Tagi: dzieci, wakacje, obozy, kolonie, obóz sportowy