Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

February 2016 - wpisy

Fajne kalendarze na ścianę - poznaj produkty

dni tygodnia
Napisał: Wendy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale wiemy, że doba po dobie mija nam następny rok. Do odliczania dni w każdym roku posiadamy kalendarze. Wielu ludzi korzysta z kalendarzy w telefonach. To wygodna opcja, bo można wstukać dla siebie przypomnienia wielu ważnych wydarzeń. Ale jest również mnóstwo ludzi, którzy wybierają zwykłe kalendarze na ścianę. Dzięki temu każda osoba, która pojawia się w pomieszczeniu, w którym wisi kalendarz widzi, jaki jest dzień i czy w danym miesiącu istnieją jakieś daty oznaczone na czerwono, czyli czy są jakieś święta w konkretnym miesiącu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-19 16:26:06
Tagi: prezent, upominek, sklepy, klienci, podarunek

Wesele jest zwykle najważniejszym wydarzeniem w życiu każdego człowieka

namiot weselny
Napisał: county marquees
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ogólnie rzecz mówiąc, w życiu każdego człowieka możemy wyodrębnić kilka tego rodzaju wydarzeń, które są najistotniejsze i determinują w znaczny sposób kształt naszego życia. Nie ulega wątpliwości co do tego, że jedną z tego typu wydarzeń jest ślub, a więc związanie się z drugą osobą na ogół na resztę naszego życia. Nierozerwalną częścią tego wydarzenia jest uroczystość weselna, na którą zapraszamy w pierwszej kolejności całą naszą rodzinę, ale również przyjaciół, jak też znajomych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-18 12:19:07
Tagi: przyjęcie, wesele

Gdzie dzieci warto wysłać na ferie?

Obóz harcerski dla dzieci
Napisał: wittco.gmbh
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wyjazdy wakacyjne – lubimy je nie tylko my, ale również nasze pociechy. Dla nich wiążą się nawet z większymi emocjami. W końcu tego typu wyjazd to zawsze coś nowego, atrakcyjnego i wyjątkowego. Dziecko cieszy się z możliwości zwiedzenia nowego miejsca, odkrycia go, z szansy na poznanie czegoś nowego i spędzenia wolnych chwil z rówieśnikami. Poza tym dla dziecka tego typu wyjazd to sposobność, by trochę się usamodzielnić, przyzwyczaić, że rodzice nie będą mu towarzyszyć w każdej chwili, wprawić się w pewnych codziennych czynnościach. Jeśli więc tylko jest ku temu sposobność, koniecznie wysyłajmy nasze dzieci na różne wyjazdy, obozy i kolonie. To będzie dla nich nie tylko przygoda, ale i szkoła życia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-03 15:12:14
Tagi: dzieci, wakacje, obozy, kolonie, obóz sportowy