Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

April 2016 - wpisy

Wczasy - jeden z lepszych periodów w roku, jaki wskazane jest aby spędzić w pięknym miejscu

wakacje
Napisał: ClearSense
Na podstawie: ClearSense
Współcześnie ludzie wyjątkowo skupiają się na produkcji i poświęcają jej wiele własnego czasu. Z tego względu, gdy wyłącznie pokazuje się temat wakacji wszyscy z okazałą pasją poszukują atrakcyjnych propozycji agencji turystycznych. Nie sposób ukryć, że porządny odpoczynek po trudnym roku funkcjonowania jest nadzwyczaj ważny dlatego dobrze jest poświęcić trochę czasu na planowanie urlopu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-18 11:47:13
Tagi: biuro podróży, wycieczka, Agencje

Palarnia kawy to miejsce, gdzie koniecznie warto pójść

kawa
Na podstawie: pixabay
Ludzie na całym świecie lubią raczyć się kawą, która kojarzy się z leniwymi porankami, wspólnym biesiadowaniem przy stole, czy z zapracowanym dniem, gdy trzeba poszukać w pewnym momencie wytchnienia. We współczesnym świecie napój ten można kupić praktycznie wszędzie, dlatego też ze smutkiem należy stwierdzić, że jego jakość niestety spada, a my powoli zdajemy przyzwyczajać się do słabej gatunkowo kawy. Jeśli jesteśmy smakoszami i cenimy sobie najlepszej jakości produkty, które z podróbkami nie mają nic wspólnego, to jedynym wyjściem dla nas samych jest poszukiwanie miejsc, gdzie dostać można artykuły świeże, zdrowe i sprawdzone. Nie jest to proste zadanie, na szczęście okazuje się, że niewykonalne też nie. Palarnia kawy jest miejscem, które warto poznać, jeśli szukamy kawy wyjątkowej, takiej o wspaniałym aromacie i głębokim smaku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-06 14:24:21
Tagi: napój, kawa, ziarna

Gdzie w Poznaniu robić zakupy?

Poznań
Napisał: Filip Maljković
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poznań jest bardzo dużym miastem, w którym nieustannie coś się dzieje. Warto tutaj przyjechać, by kontemplować panoramę miasta, lecz również po to, by mieć okazję zrobić zakupy. W ofercie Poznania jest sporo galerii handlowych, lecz również mnóstwo oryginalnych butików i targowisk.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-06 13:15:42
Tagi: Poznań, targ, zakupy w Poznaniu, zakupy odzieżowe, Centrum Handlu, Stary Browar, targ antyków

Długi weekend majowy w domku letniskowym pomaga podładować siły

Może spędzimy długi weekend majowy nad jeziorem?

Każdy czas wolny jest świetnym sposobem na odpoczynek i zregenerowanie nowych ilości sił do ciężkiej pracy. Dlatego ludzie wciąż tak mocno czekają na kolejne weekendy, a kiedy okaże się, że jakieś święto zezwala na skorzystanie z dłuższego weekendu, to oczekiwanie to staje się jeszcze większe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-05 09:31:18
Tagi: grill, ognisko, kąpiel, atrakcja