Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jakie upominki nabyć, by wszyscy byli z nich zadowoleni?

Prezenty pod choinką – któż nie lubi ich dostawać? Nie da się ukryć, że jest to naprawdę miły zwyczaj. Wymaga natomiast od nas także konkretnego wysiłku. W końcu, jeżeli chcemy znaleźć prezent, to powinniśmy także wcześniej sami kupić swoim bliskim prezenty. A to już zwykle nie jest takie proste. Po pierwsze, trzeba się nachodzić po sklepach, a w końcu przed świętami nie zawsze też mamy na to czas, a po drugie musimy również wymyślić, co dać każdemu z osobna.

elegancki sweter
Napisał: Barn Images
Na podstawie: http://www.flickr.com
A każdy z nich ma przecież własny gust, jakieś własne upodobania, w które nie zawsze jest nam łatwo trafić. Co więc robić, żeby się udało? Na pewno znasz swoich bliskich, wiesz, że twój ojciec uwielbia eleganckie swetry, a dziadek teczki męskie. Nie powinieneś mieć zatem żadnych problemów z doborem prezentów dla nich. Z drugiej jednak strony nie chciałbyś się powtarzać i ofiarowywać znowu tego samego. Warto przecież zdobyć się od czasu do czasu na odrobinę oryginalności. Jak więc sprawić, aby tegoroczne upominki stały się w praktyce całkowicie niespodzianką? Dobrym pomysłem są prezenty związane z zainteresowaniami danej osoby. W końcu chyba każdy z nas ma jakieś hobby. Jeżeli na przykład twoja mama lubi czytać – daj jej ciekawą książkę. Jeśli przepada za robieniem na drutach – kup włóczki w oryginalnych kolorach (może w zamian zrobi dla ciebie piękny, ciepły sweter). A może twój brat interesuje się sportem? W takim razie możesz mu dać pasy podtrzymujące do sportów walki albo akcesoria do roweru, a nawet nową piłkę. Wystarczy tylko ruszyć głową, ewentualnie poszukać czegoś w sieci: http://ceneo.pl/Pozostala_odziez_ciazowa/, a na pewno szybko coś wymyślisz.odzież ciążowa
Napisał: Sarah Zucca
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli natomiast żaden z żadne z tych rozwiązań nie przypadło ci do gustu, zawsze możesz zostać przy klasyce. Co z reguły chcemy dostawać? Oczywiście prezenty praktyczne, a więc książki, odzież bądź kosmetyki. Kup więc mężowi ciepłe buty zimowe męskie 46, a na pewno ucieszy go ten prezent i nie będzie istotne, że nie jest to coś oryginalnego - najważniejsze, że się przyda. Co natomiast zrobić, gdy naprawdę nie masz pomysłu na podarek? Zainspiruj się, przeglądając sklepy internetowe: eleganckie swetrki damskie. A jeśli i to nie pomoże wówczas warto po prostu spytać daną osobę, co chciałaby otrzymać. Nie ma w tym jak najbardziej nic złego, zwłaszcza, jeżeli jest to ktoś nam bardzo bliski. Przynajmniej będziemy mieli pewność, że prezent będzie trafiony.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-04 10:03:58
Tagi: prezent, hobby, oryginalne, pomysł