Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Planujesz ślub – na co zwracać szczególną uwagę?

Kiedy bierzemy się za organizowanie ślubu i wesela powinniśmy być świadomi, że przed nami dziesiątki decyzji, które trzeba będzie podjąć. Zazwyczaj pragniemy, aby tego dnia wszystko poszło zgodnie z naszym planem. W związku z tym, szczegółowo wybieramy wszelkie usługi, z jakich zamierzamy skorzystać. Wszystko ma być przecież dopięte na ostatni guzik! Jako najistotniejsze można uznać zasadniczo trzy sprawy: sala weselna, orkiestra i fotograf.

ślub
Napisał: Dirk Vorderstraße
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o wybór lokalu, w którym odbędzie się impreza (przetestuj w promocji catering na impreze wrocław-> do sprawdzenia na tej stronie) weselna, to zależy on głównie od oferowanego menu. Oczywiście każdemu zależy, aby goście byli najedzeni i zadowoleni z dań, jakie zostaną im zaserwowane. Z tych przyczyn jest to główny czynnik, na jaki zwracamy uwagę kiedy decydujemy się na daną restaurację. Oczywiście dodatkowo dużą rolę odgrywają tu takie kwestie jak rozmiar sali, jakość obsługi czy wystrój wnętrza. Jeśli mamy w planach wesele w jakiejś konkretnej stylistyce, wówczas nie każdy lokal będzie spełniał nasze oczekiwania. Tym, co zapewni nam oraz naszym gościom szampańską zabawę jest bez wątpienia dobra orkiestra. Na przyjęciu weselnym zasadniczo to ona jest najważniejsza. Jeżeli nie sprawdzimy dokładnie repertuaru i wybierzemy kiepską kapelę, nasi goście z pewnością nie będą się fantastycznie bawić. Wiadomym jest, że tego typu impreza (łącze) opiera się głównie na tańczeniu, dlatego też dobra muzyka jest tutaj priorytetowa. Nawet jeśli nie zdecydujemy się na zespół weselny, tylko na DJ’a, który będzie puszczać muzykę z głośników, powinniśmy dobrze zadbać o repertuar, który trafi w gusta zarówno młodszych, jak i starszych gości. Wreszcie tym, co sprawi, że będziemy mogli przez wiele lat wspominać ten najpiękniejszy dzień w naszym życiu i wracać do chwil spędzonych na weselu jest bez wątpienia fotograf.fotografia ślubna
Napisał: Timothy Marsee
Na podstawie: http://www.flickr.com
Organizując ślub koniecznie powinniśmy znaleźć odpowiednią firmę, w zakres usług której wchodzi profesjonalna fotografia ślubna. Współcześnie jest to bardzo silnie rozwinięta branża, wiec z pewnością każdemu uda się wybrać coś dla siebie. Kluczowa jest ścisła współpraca z fotografem i szczegółowe omówienie z nim planu wesela, tak aby nic nie umknęło jego uwadze Podsumowując przy organizacji ślubu i wesela spraw do załatwienia jest bardzo wiele. Wymienione powyżej trzy kwestie, na których warto się skupić przede wszystkim sprawią, iż będzie to niezapomniany dzień w naszym życiu. Nawet jeżeli nie uda nam się dopiąć innych spraw na ostatni guzik, możemy być pewni, że jeżeli zapewnimy gościom dobrą zabawę, smaczny obiad i znajdziemy fotografa, który to wszystko dobrze uwieczni, to ten wieczór będzie dla nas niezapomniany!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-16 14:05:50
Tagi: wesele, fotograf, organizacja, goście