Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Upominki dla dzieci - w jaki sposób je dobierać?

Gdy jesteśmy rodzicami doskonale zdajemy sobie sprawę, że trzeba nastawić się na duże wydatki. I nie chodzi tu jedynie o sprawy pierwszej potrzeby, czyli o rzeczy, które faktycznie dziecku są potrzebne. Chodzi tu też o tego rodzaju rzeczy, które nie są bardzo potrzebne, ale ekstra, gdyby je nasze dziecko dostało.


chłopczyk w kąpieli
Napisał: Thomás
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tu również powinniśmy uważać, żeby nie wpaść w konsumpcjonizm w stylu: każde dziecko ma to i moje musi dostać, bo niestety po jakimś czasie będziemy mieć w swym mieszkaniu małego roszczeniowego potworka - interesujący prezent dla dziecka. Wszystko należy dzieciom kupować z głową. Tak, więc każdy prezent dla dziecka dobrze, żeby był przemyślany. Nie ma sensu kupować maluchowi czegoś na odczepnego, należy pomyśleć. Warto popatrzeć, co nasze dziecko uwielbia, lub podsunąć w ramach prezentu coś, co może naszą pociechę zainteresować. Poza tym upominki muszą być dobierane do wieku dziecka, w innym wypadku albo maluch prędko zabawką się znudzi, albo maluch będzie zły, że nic nie rozumie. Kiedy kupujemy własnemu dziecku upominek, to nie jest jeszcze tak źle, bo przecież wiemy co maluch lubi, ale kiedy idziemy w odwiedziny do znajomych i chcemy kupić coś ich brzdącowi a sami nie jesteśmy rodzicami, to może być trudno. Tak, więc warto zadzwonić do rodziców dziecka i spytać, co okaże się odpowiednim rozwiązaniem, zamiast martwić się, co by tu wykombinować - Pastelove.


drewniane zabawki
Napisał: Dr. Bashi™
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zabawki ze sklepów online
Kiedy chcielibyśmy kupić dziecku zabawki, to często jesteśmy zdenerwowani tym, że wszystko jest niemalże identyczne. Z tego powodu najsensowniej kupować zabawki dla dzieci sklep internetowy jest wypełniony takimi produktami, na które do tej pory nie mogliśmy trafić w zwykłych sieciowych sklepach. Dobrze, więc poświęcić chwilę na szukanie zabawek w Internecie. Warto również nie zapominać o tym, że zabawki dla małych dzieci również możemy znaleźć online. Dlatego jeżeli drażnią nas zabawki , które można kupić w galeriach handlowych to rzeczywiście powinniśmy pomyśleć o tym, żeby poznać ofertę internetową. Dodatkowo kupując w sieci często można rzeczywiście sporo oszczędzić. A to jest dość istotne. Bo wiemy, że na zabawki dla dzieci można byłoby wydać fortunę, a zabawek i tak byłoby maluchom mało - http://www.pastelove.eu/pl/zabawki-dla-dzieci.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-20 15:58:55
Tagi: wydatki, fortuna, rozwiązanie