Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Kiedy nic nie przynosi zamierzonego skutku pozostaje magia, które jest w stanie czynić cuda. W ten sposób można mówić o wizycie u wróżki

Często chodzimy do wróżki, kiedy wszelkie sposoby nie zdają egzaminu. Wróżbita to osoba, której można zwierzyć się z sekretów, to osoba, która może wyjawić nam przyszłość, ale także pomóc w rozwiązaniu naszych trudnych spraw.

tarot
Napisał: @DrGarcia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla niektórych bardzo dobry wróżbita to taki, który umie przewidzieć przyszłość Takie osoby potrzebują kogoś, kto ich przekona, iż wszystko będzie dobrze. Kolejni natoaaist oczekują fachowej wróżby, która będzie sprawdzać się całkowicie. Jest jeszcze grupa osób, którzy idą do takich miejsc, by się po prostu nagadać, jednocześnie liczą na kilka dobrych rad, co powinni zrobić ze swoim życiem. Istnieją przeróżne strony w Internecie, gdzie ludzie dzielą się swoimi wrażeniami z obcowania z różnymi wróżkami. Poleca się tam dobre wróżki, opisuje się też te gorsze. Świetna wróżka o dla większości dobra specjalistka, która potrafi rozeznać się w ludziach oraz rozumie drugiego człowieka, posłucha z uwagą, nie liczy też z ogromną dokładnością każdej minuty.

Ważna jest atmosfera, która panuje podczas wizyty. Co ciekawe, ostatnio zauważa się, że w większych miejscowościach przybywa miejsc, gdzie możemy pójść do wróżki. Dobra wróżka z Cieszyna to nie jest nic niecodziennego, a już bardziej trend, chociaż sporo ludzi sądzi, że mieszkańcu dużych miast, a już na pewno stolicy nie korzystają z takiej porad. W rzeczywistości to mieszkańcy dużych miast, żyjący szybko oraz w ciągłym stresie potrzebują odmiennego spojrzenia na własne życie. Pojawiają się ciekawe usługi, jak karty tarota w Cieszynie. To zdecydowanie mniej poznana profesja aniżeli wróżka.kryształowa kula
Napisał: jqmj (Queralt)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wróżka to uzdrowicielka ludowa, która pomaga osobom wierzącym w moc leczenia. Z historycznego punktu widzenia w naszym kraju najczęściej to zjawisko widoczne jest w okolicach Podlasia, są to przeważnie osoby wyznania prawosławnego. Jak widać jednakże, z porad wróżki można korzystać już nawet w Cieszynie - tarot przez Skype. Mimo to częściej korzystamy z usług wróżki, gdyż bardziej jest znana w naszej kulturze, stąd bardziej jej ufamy. Jednakże, może warto spróbować skorzystać z wizyty u wróżki by dowiedzieć się, jak wygląda tego typu wizyta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-13 10:50:31
Tagi: przyszłość, porada, wizyta, tajemnica