Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Prezent dla niego, podarek dla taty

Gdy przychodzimy na świat rodzice uważają nas za najcudowniejsze dzieciaki na świecie. Potem rośniemy, przechodzimy okres buntu i powoli zaczynamy normalnie myśleć. Na szczęście ciągle próbujemy nie zapominać o tym, że rodzice mają swoje święta. Kiedyś wystarczająca okazywała się laurka i jakiś kwiatek, ale teraz, kiedy jesteśmy starsi, powinniśmy się trochę bardziej wysilić, jeśli chodzi o podarki. Wiadomo, że obdarowywanie osób bliskich jest trudne.

polecamy
Napisał: Sheila C.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niektórzy twierdzą, że łatwiej kupić, coś komuś, kogo świetnie się zna, ale przejdź http://www.villamare.com.pl/ gdy mamy 3 albo 4 okazje do roku, żeby komuś bliskiemu podarować upominek to naprawdę po pewnym czasie jest bardzo trudno wyszukać prezent dla niego. Bo kupowanie prezentu tacie okazuje się dość skomplikowane. Nie możemy mu przecież kupować za każdym razem dobrego alkoholu, bo to banalne rozwiązanie.Kupowanie akcesoriów do palenia fajki, też nie sprawdzi się w każdym przypadku. Jeżeli ojciec uwielbia żaglówki to już może być łatwiej, ale tu zawsze robić marynarskie prezenty, to z czasem ojciec nie będzie cieszył się, bo nie będzie elementu zaskoczenia. A wiadomo, że jeżeli mowa o prezentach to istotny jest motyw zaskoczenia. Dlatego trzeba spędzać czas z rodzicami żeby wiedzieć, czym aktualnie się interesują i by po prostu wiedzieć, co warto im kupić z okazji jakiegoś święta.
Interesujący upominek dla ojca
Każdy wie, że na Dzień Ojca i na tatusiowe imienny oraz urodziny musimy coś ojcu kupić. Ale prezent dla taty to prawdziwa zagwozdka zwłaszcza dla córek. Syn weźmie ojca na strzelnicę lub na przejażdżkę konną i ma już prezent z głowy. A córka będzie szukała perfekcyjnej koszuli albo perfum, które ojcu mogłyby się spodobać. Zacznie chodzić po targach staroci szukają jakiejś płyty gramofonowej, jednym słowem zrobi wszystko, by zrobić wspaniały prezent dla swojego taty - klik!.

Ale w obecnych czasach o niebo lepiej jest przyjść do domu i ot tak posiedzieć ze swymi rodzicami. Bo każdy jest zabiegany do tego stopnia, że zapominamy o tym jak ważna jest rozmowa. Dlatego podarujmy naszym rodzicom od święta, a może i nie tylko, nasz czas. Można do tego dorzucić coś ładnego, ale postarajmy się wypić razem kawę i poczuć się znowu jakbyśmy mieli piętnaście lat. Bo takie wspólne wspólnie spędzone chwile będą lepsze niż wejście i zostawienie nawet najwspanialszego bukietu kwiatów i wyjście.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-04 11:33:48
Tagi: dom, alkohol, koszula, ojciec, marynarka