Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Chcesz porzucić palenie? Może powinieneś zmienić nawyki i nabyć sobie e-papierosa?

W dzisiejszych czasach wiele osób wciąż pozostaje w szponach nałogu papierosowego. Chociaż zwykle zdajemy sobie świetnie sprawę z dużej szkodliwości papierosów i staramy się codziennie prowadzić stosunkowo zdrowy tryb życia, jednak mimo to wciąż wiele osób każdego dnia pali nawet kilkanaście papierosów.
Rzucić - ale jak?


książki
Napisał: Roland Tanglao
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo z ludzi palących niewątpliwie chce rzucić papierosy - po pierwsze zdają sobie sprawę z wielkiej szkodliwości palenia, po drugie natomiast papierosy są stosunkowo drogie. Jeżeli Ty także zastanawiasz się nad rzuceniem nałogu, ale nie wiesz konkretnie, jak się za to zabierać, może właściwy będzie dla Ciebie nowoczesny elektroniczny papieros? Zazwyczaj pomagają one wyjść z nałogu - elektroniczny papieros zawiera minimalną ilość nikotyny, dzięki czemu stopniowo pomaga "oduczać" organizm palenia. Jednocześnie pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu, bo elektroniczne papierosy są zwykle smakowe i naprawdę ładnie pachną.


Co dokładnie wybrać?


Lech Kaczyński
W kwestii wybór samego papierosa bez wątpienia najlepiej będzie poradzić się sprzedawcy. Jeśli jednak interesuje Cię przykładowo najlepszy clearomizer, wówczas powinieneś poczytać komentarze na ten temat w internecie. To właśnie część e-papierosa, na której oczywiście nie można oszczędzać - kup najlepszy clearomizer jaki możesz dostać, a niewątpliwie nie będziesz tego żałować - wówczas praktycznie każdy liquid będzie smakował fantastycznie - przejdź na Asumpt.
Druga kwestia - liquiudy
Wybór konkretnego "tytoniu| zależy właściwie wyłącznie od Ciebie. Jeżeli zdecydujesz się na zakup elektronicznego papierosa, oczywiście będziesz zadowolony przede wszystkim dlatego, że pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu papierosów. To wielka zaleta elektronicznych papierosów, jaką praktycznie ciężko przecenić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-29 15:14:19
Tagi: zakup, oczy, opinie