Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Święta Bożego Narodzenia to najlepszy czas dla wszystkich, którzy chcą sobie ekstra zarobić - wystarczy tylko mieć kostium św. Mikołaja lub strój snieżynki

Święta to przepiękny okres miłości oraz spędzonego wspólnie czasu. Zjeżdżają się całe familie, które czasami nie spotykają się przez okrągły rok. Najmłodsi z niecierpliwością wypatrują pierwszą gwiazdę i oczywiście podarki.


Fotografująca kobieta
Napisał: Sergey Vladimirov
Na podstawie: http://www.flickr.com


Gospodynie domowe robią pierożki i smażą rybę.


Rysunek filiżanki
Napisał: Richard Pearson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak w ten beztroski okres, niektórzy mocno pracują. Na zimnie możemy raz za razem spotkać św. Mikołaja i jego kompanów, podróżujących od mieszkanie do mieszkania lub rozdających słodycze w sklepach. W taki sposób dużo osób dorabia ekstra. A nie ma z tym większego kłopotu. Wystarczy online kupić kostium św. Mikołaja lub strój snieżynki. Niektórzy chcą wydać potem te pieniądze na prezenty dla bliskich lub na zbliżające się latem wczasy - patrz- strojemikolaja.pl.


Kostium św. Mikołaja przeważnie jest wyjątkowo tradycyjny. Czyli musi być czerwony. Powinien także posiadać w zestawie czapkę, worek na dary i czarny pasek. Zdarzają się kostiumy, które również mają doklejany brzuch, żeby bardziej przypominać św. Mikołaja. Jeżeli chodzi o strój snieżynki, to tu swoboda interpretacji jest o wiele większa. Kostium powinien być czerwony lub biały, najczęściej ma czapeczkę, ale i to nie obowiązkowo. Śnieżynka czasami także ma płaszczyk. Nierzadko także miewa czarny pas na biodrach. Na całe szczęście już bez doklejanego brzuszka - http://www.strojemikolaja.pl/.


Nabycie własnego kostiumu św.


Mikołaja może być trafioną inwestycją, gdyż zapewne posłuży on na kilka lat. Nie tylko może służyć komuś w pracy, ale również możemy dzięki przebraniu się rozpromienić własnego malca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-29 15:16:27
Tagi: Boże Narodzenie, market, galeria, Wigilia, strój