Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

O czym pamiętać przygotowując się do ślubu i wesela? Jakiego typu działania trzeba podjąć?

Wesele oraz ślub to wydarzenia bardzo ważne dla wielu z nas, dla niektórych wzrasta to do rangi zdarzenia najbardziej niezwykłego. Każda z tych osób marzy, ażeby móc wspominać te magiczne chwile, jako niesamowite, niepowtarzalne i wyjątkowe. Im bardziej blisko terminu ślubu, napięcie wzrasta, emocje udzielają się wszystkim, ale przecież powinniśmy powstrzymać nerwy oraz zapanować nad wszystkim.

zdjęcie ślubne
Napisał: MsSaraKelly
Na podstawie: http://www.flickr.com
Już na samym początku powinniśmy określić budżet, jaki będzie potrzebny na organizację tych wydarzeń. Nie ma bowiem wątpliwości, że ślub i wesele to rzeczywiście duże wydatki. Trzeba szczerze porozmawiać o naszych możliwościach finansowych, jakiego rodzaju istnieją oczekiwania co do charakteru całej zabawy i ilości zaproszonych gości oraz kto za to ostatecznie zapłaci. Unikniecie w ten sposób niepotrzebnych nieporozumień na dalszym etapie. W tym momencie też można zacząć tworzyć listę gości, a jednocześnie wybrać dla nich odpowiedni hotel - sprawdź również tu. Zdecydujmy się na najlepszą dla nas oraz dla naszych rodzin datę ślubu. Na początku trzeba określić termin w restauracji oraz kościele (lub w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdy to ślub cywilny). Rezerwując termin w restauracji, należy to połączyć z zarezerwowaniem noclegów dla gości. Ponadto, powinniśmy wybrać najlepszy i najbardziej odpowiadający nam oraz naszym gościom zespół muzyczny lub DJ-a. Jakoś na pół roku przed ślubem kobieta powinna wybrać najlepszą dla swoich potrzeb ślubną suknię. Na początek najlepiej poznać projekty jakie są dostępne w kolorowych czasopismach i w internecie.
nocleg w hotelu
Napisał: Matthias Mueller
Na podstawie: http://www.flickr.comW dalszej kolejności najlepiej umówić się z koleżanką lub mamą na pierwsze przymierzenie w salonach mody ślubnej. Kiedy posiadamy już kompletną listę gości, możemy potwierdzić rezerwację noclegów, ewentualnie zarezerwować nowe noclegi. Najkorzystniej przy tej okazji określić sprawy organizacyjne jakie odnoszą się do zakwaterowania naszych gości weselnych, czyli jaki będzie rozkład gości na pokoje, śniadanie dla gości, którzy przyjadą dzień wcześniej czy inne dostawki do łóżek. I pamiętać o tym należy w każdym miejscu, czy jest to Rzeszów albo inne miejsce, zawsze tego rodzaju kwestie organizacyjne prezentują się tak samo.

Sprawdź również - http://www.grand-hotel.pl/rezerwacja-2/|http://www.grand-hotel.pl/kontakt/">http://www.grand-hotel.pl/kontakt/|http://www.grand-hotel.pl/hotel/">http://www.grand-hotel.pl/hotel/|http://www.grand-hotel.pl/pokoje/">http://www.grand-hotel.pl/pokoje/|http://www.grand-hotel.pl/pakiety-specjalne/">http://www.grand-hotel.pl/pakiety-specjalne/|http://www.grand-hotel.pl/basen-i-spa/">http://www.grand-hotel.pl/basen-i-spa/|http://www.grand-hotel.pl/konferencje-i-eventy/">http://www.grand-hotel.pl/konferencje-i-eventy/|http://www.grand-hotel.pl/wesela/">http://www.grand-hotel.pl/wesela/|http://www.grand-hotel.pl/restauracje/">http://www.grand-hotel.pl/restauracje/|http://www.grand-hotel.pl/restauracje/restauracja-patio/">http://www.grand-hotel.pl/restauracje/restauracja-patio/|http://www.grand-hotel.pl/restauracje/stary-piernik/">http://www.grand-hotel.pl/restauracje/stary-piernik/|http://www.grand-hotel.pl/restauracje/grand-club/">http://www.grand-hotel.pl/restauracje/grand-club/|http://www.grand-hotel.pl/restauracje/jazz-room/">http://www.grand-hotel.pl/restauracje/jazz-room/|http://www.grand-hotel.pl/galeria/">http://www.grand-hotel.pl/galeria/}

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-24 10:36:42
Tagi: ślub, noclegi