Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Czemu warto przebrać się za kogoś innego? Jakie święta są najlepsze, by to zrobić? przykładowo Halloween, lecz nie tylko!

Któż z nas nie odczuwa czasami tego typu pragnienia, by być kimś innym, aniżeli na co dzień. Jest to pewne urozmaicenie życia, do którego nie przywiązujemy uwagi, lecz jednak tego typu pragnienia dochodzą do głosu. Najczęściej się przebieramy z okazji Halloween, ale również, żeby ożywić nasze życie seksualne. To całkiem ciekawe przebierać się za kogoś całkowicie innego, żeby rozbudzić fantazje partnera. Istnieje tutaj dużo możliwości.

kostium na halloween
Napisał: taymtaym
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na przykład strój pokojówki (https://amazinggirl.pl/przebrania-stroje (informacje)-karnawalowe/stroje-damskie/pokojowka.html/). Można tutaj opowiadać wiele przeróżnych historii, bardziej i mniej banalnych, niezmiennym natomiast zostaje fakt, że taki strój wpływa na nasze zmysły, gdyż patrzymy na znaną nam osobę w całkiem innej roli. Chociaż wiemy, że to zabawa, to z chęcią w niej bierzemy udział. Tak samo mężczyzna może przebrać się za policjanta, choć jeszcze bardziej znane wydaje się przebranie policjantki. To interesująca zabawa, kiedy można wejść w rolę innej osoby, grać i czerpać z tego sporo zabawy. To z tego względu Halloween w Polsce jest tak powszechnie celebrowane, choć jeszcze parę lat temu nic na to nie wskazywało. Halloween nie wynika z naszej tradycji, na pewno nie bezpośrednio, ale wystarczyło kilka lat, żeby się przyjęło i stało się czymś powszechnym. W czasie tego święta przebierańców nasza inwencja nie ma granic, ponieważ można przebrać się praktycznie za każdą postać. Wspomniane wyżej stroje to jedynie przykładowe propozycje, bo jest całkiem dużo innych pomysłów, jak kostium uczennicy (amazinggirl.pl/przebrania-stroje-karnawalowe/stroje-damskie/nastolatka.html) powszechnie rozpoznawana postać filmu lub komiksu czy nawet zakonnica. .fantastyczne przebranie policjantki
Napisał: taymtaym
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystko to ma sprawić, iż będziemy się doskonale bawić i podejdziemy do tej rozrywki z wielkim dystansemChoć Halloween to nie zupełnie święto z naszego kręgu kulturowego, to jednakże od zawsze ludzie lubili się przebierać. Wynikało to z różnych sytuacji, ale najczęściej chodziło o zabawę albo celebrowanie danego wydarzenia. Przeważnie w związku z tym kojarzyło się to z czymś przyjemnym, z wydarzeniem, jakie wszyscy chcieli obchodzić. Dzisiaj warto z tego wykorzystywać, szczególnie iż dostęp do ciekawych przebrań jest niesamowicie bogaty. Można więc przy okazji takich świąt jak Halloween popuścić wodze fantazji oraz przebrać się za co tylko nam się podoba.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-08 11:03:16
Tagi: zabawa, Halloween, role, celebrowanie