Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Wesele mamy okazję organizować po swojemu. Nic nie stanie na przeszkodzie, żeby właśnie tak zrobić

Przyjęcie weselne to wspaniały sposób, kiedy nie możemy mieć lub nie chcemy wydać zebranych zapasów pieniężnych na ogromne wesele. Konkretne pary młode wolą jednak spędzić czas z rodzinami, nie zważając na tańsze koszty, wolą wyłącznie skromniejszą uroczystość w najbliższym gronie rodzinnym.
Sprzęt fotograficzny
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Takie przyjęcie dobrze organizować w konkretnej ładnej restauracji, z dala od hałasu. To doskonałe możliwości dlapary młodej, która po tego typu przyjęciu ma dużo siły dla siebie wzajemnie i niezapomnianej nocy poślubnej, bowiem tego typu wydarzenia nie będą trwały do białego rana. Tego rodzaju kameralne spotkanie w otoczeniu swojej rodziny to doskonały sposób na przeznaczenie zaoszczędzonych funduszy na przykład na niesamowitą podróż poślubną tylko we dwoje lub na swój własny kącik po zamieszkaniu razem.Przyjęcie weselne ma wiele atutów tak naprawdę zależy to od młodej pary ich wyobraźni i charakteru. Po ślubie para młoda i goście wybierają się do wcześniejszej restauracji, piją toast, spożywają ciepły posiłek i wyśmienitego tortu, spędzają miło i rodzinnie czas ciesząc się z zaślubin. Mnóstwo tego typu porad mamy szansę znaleźć online. Na przykład portal ślubny, odnajdziemy tam interesujące propozycje spędzenia tej cudownej uroczystości, jak auto na ślub Śląsk - i inne oferty auta na Ślub na Śląsku. W końcu nie musimy opierać się na schematach i pomysłach, które nie do końca do nas trafiają. Na pewno wyszukamy coś dla siebie. Tym bardziej, że doskonałych rozwiązań jest naprawdę mnóstwo.


Fotograf
Napisał: Santiago Matan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie sprawdza się jeden rodzaj organizacji wesela. Prawdopodobnie możemy mieć ochotę spędzać ten czas tradycyjnie,wziąć zespół do rozkręcania hucznej imprezy, przykładowo zespoły weselne Warszawa, a może nieco kameralnie, bo chcielibyśmy postawić jednak na standardowego.Mamy tego typu możliwości, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na ślub całkiem odmienny od naszej tradycji. To znaczy, że nie jest wystawny i mocno zakrapiany, jest stonowany, spokojny, tam zamiast wódki napijmy się wina, a zamiast zespołu, który zagra znane przeboje posłuchamy muzyki klasycznej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-15 10:52:11
Tagi: czas, przyjęcie, wesele, Para Młoda