Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jeżeli chcesz mieć wyjątkowe dekoracje w swoich czterech ścianach, dowiedz się, co można nabyć

Każdy człowiek chce, by jego mieszkanie było pięknie urządzone. By było oryginalne jak również niepowtarzalne. Posiadało swój styl. Na takie odczucia wpływa umeblowanie, dodatki, barwa ścian, ilość promieni słonecznych. Często jednak to drobnostki w dekoracji decydują, czy mieszkanie ma w sobie to „coś”.


Obraz
Napisał: Dennis Jarvis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele lat temu w naszej ojczyźnie popularne były obrazy. Najpierw pochwalić się nimi mieli szansę tylko zamożni. Dzieła znanych artystów były niedostępne. Po jakimś czasie i w mniej bogatych domostwach wieszano obrazy i grafiki. Wciąż jednakże były to pojedyncze dzieła. Jeśli w określonym domostwie można było zobaczyć obraz, w drugim identycznego być nie mogło.

Dzisiaj jest odmiennie. Technika poszła do przodu i dzięki najnowszym urządzeniom mamy szansę powielać określone rzeczy. Oryginalny obraz wciąż będzie tylko jeden, lecz jego kopii można uzyskać miliony. Wydruk na płótnie jest na wyciągnięcie ręki - co można wydrukować na płótnie. Jeżeli któraś osoba marzy by posiadać w swoim domu dzieło znanego malarza, może je zamówić nawet przez e-sklepy (oczywiście kopię obrazu). Starczy, że dołączy ramy drewniane i ścianę przyozdobi Pablo Picasso (reprodukcje obrazów Pabla Picassa), Gustav Klimt bądź Rafał Olbiński.

Niezwykle cieszącym się popularnością sposobem ozdabiania domu, są… fotografie. Tak, zwyczajne, powszechne fotografie. Jednakże zamiast układać je na meblach, wiesza się je na choćby nad telewizorem. Wydruk na płótnie danej fotografii można zamówić w dużych sklepach fotograficznych albo poprzez Internet.


Zdjęcie
Napisał: Elvert Barnes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez najmniejszych kłopotów można także zakupić ramy drewniane (zobacz drewniane ramy), które wraz z płótnem stworzą nietuzinkowy obraz. A co najważniejsze – częstokroć emocjonalnie powiązany z właścicielem mieszkania, więc mający dla niego zdecydowanie wyższą wartość.

Tego typu rozwiązanie można zastosować także przy grafikach komputerowy lub powszechnie dostępnych fotografiach. Można je zakupić w specjalnych sklepach zbierających taki towar (znajdują się tam zdjęcia i prace sławnych fotografików, grafików a nawet plakacistów). Dzięki temu można stworzyć obraz, który będzie pasował do każdego mieszkania i osoby tam żyjącej. Stanie się integralnym elementem, unikalnym dodatkiem, cieszącym oko.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-17 14:01:42
Tagi: zdjęcia, obrazy, technologia, mieszkanie, dom, kopia