Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Oferty zakupów grupowych, jako doskonały pomysł na upominek z okazji rocznicy ślubu. Parę ciekawych pomysłów

Poszukujemy wyjątkowego podarunku z okazji rocznicy ślubu, natomiast jak zwykle mamy ten sam dylemat, nie wiemy co kupić. Nie jest to dziwne, sporo osób ma taki sam problem. Na szczęście na pomoc przychodzą wciąż ciekawsze oraz bardziej urozmaicone oferty zakupów grupowych. Można przebierać pośród naprawdę wielu ofert. Oto kilka z tego typu propozycji.
Niesamowicie interesującą propozycja dla osoby, która jest koneserem wina okaże się kurs sommelierski,
czytaj o degustacji win
Napisał: inxsive28
Na podstawie: http://sxc.hu
na którym można dowiedzieć się sporo odnośnie rodzajów, smaków, sposobu podawania oraz wielu innych rzeczy dotyczących wina. Podczas tego kursu odbywa się również degustacja wina, więc osoba biorąca udział w tym wydarzeniu może czerpać własną wiedzę z konkretnych przykładów, co jest większą nauką niż jakieś suche fakty. Na tego typu kurs możemy pójść wspólnie z małżonkiem, będzie to wtedy bardzo miłe spędzenie wolnego czasu w troszkę nietypowy sposób oraz uczczenie naszego święta.Kolejnym ciekawym pomysłem jest voucher na wspólną kolację w jakiejś przyjemnej restauracji. Normalnie raczej nie chodzimy w takie miejsca, więc będzie to coś wyjątkowego. Można wykupić kupon na kolację we dwoje i nie martwić się o duży rachunek, ponieważ z góry wiemy
degustacja wina
Na podstawie: http://www.flickr.com
ile nas to będzie kosztowało. Jeśli jeszcze po kolacji wybierzemy się na romantyczny spacer w jakieś przyjemne miejsce, to będzie to świetne dopełnienie wieczoru.


Jeśli nie chcemy spędzać weekendu w mieście, można zdecydować się na jedną z całej masy możliwości wyjazdu. Ofert jest naprawdę bardo dużo. Istnieją przygotowane już pakiety na romantyczny wypad do spa we dwoje, w których mamy wszystko, łącznie z zabiegami pielęgnacyjnymi, pożywieniem i butelką wina na przywitanie. Jest to świetna opcja dla osób, które nie lubią planować. Wszystko jest dla nas przygotowane. Musimy jedynie stawić się na miejsce. Jeżeli wolimy sami zaplanować własny czas, możemy skorzystać z jednej z ofert noclegów po bardzo okazyjnych cenach. Często za niewygórowaną cenę mamy doskonałe warunki na miejscu. Trzeba tylko zastanowić się czy wolimy spędzić czas w górach, a może wypad nad morze, albo też wynajęcie jakiejś przytulnej chatki nad blisko jeziora. Niektórzy cenią sobie prywatność, dlatego wybierają apartamenty, w jakich do dyspozycji mamy praktycznie całe mieszkanie. Często możemy znaleźć takie z ładnym widokiem na przykład na morze oraz z tarasem. W takim wypadku możemy wspólnie przygotować miłą kolację i spędzić wieczór na tarasie, napawając się ładnymi widokami. Ofert mamy naprawdę sporo, my zapraszamy do Winnicę Dwie Granice.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-28 10:12:03
Tagi: wino, apartament