Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

W jaki sposób udekorować świątynię na ślub?

Ślub to wydarzenie bardzo ważne dla narzeczonych. Czekają na nie od chwili oświadczyn, a niektóre dziewczynki myślą o zamążpójściu już od najmłodszych lat. Na charakter ślubu oczywiście wpływają dekoracje – zarówno na sali, jak w w kościele, gdzie młodzi wypowiadają najistotniejsze dla nich słowa przysięgi.
dekoracje ślubne kościoła
Dlatego tak ważne są kompleksowe usługi co do dekorowania kościoła gwarantujące satysfakcję oraz urokliwą scenografię tego szczególnego dnia. Warto jest zaufać specjalistom, by nie przejmować się raptownymi uciążliwościami. Jakim sposobem zatem można przystroić kościół? Dwa najważniejsze elementy to ołtarz oraz droga do niego prowadząca. Dekorowanie ołtarza jest priorytetem, bowiem to właśnie przy nim stoją narzeczeni. Najlepiej sprawdzają się kompozycje kwiatowe. Kolorystyka bukietów jest zwykle zależna od koloru sukni panny młodej – najczęściej wybierana jest biel i ecru. Bierze się pod uwagę motyw ślubu, jeśli para się na taki zdecydowała, aby wszystkie elementy składały się na harmonijną całość. Jeśli chodzi o samą drogę do ołtarza, którą przemierzają przyszli małżonkowie bądź pani młoda razem ze swoim ojcem, zwykle sugeruje się, aby rozsypać na niej płatki róż czy innych kwiatów, zaś ławki stojące po bokach warto jest udekorować tiulem. Będzie się to bardzo dobrze komponować i stwarzać iście bajkowy wygląd.
dekoracja kwiatowa portalu kościelnego
Napisał: www.geograph.org.uk
Na podstawie: www.geograph.org.uk
Nasza firma florystyczna z najwyższą starannością zadba o powyższe elementy. W kwestii zdobienia kościoła zazwyczaj stosuje także niezwykłe, żeliwne świeczniki, których blask wypełnia cały kościół.
Jeśli jest to możliwe, można również zdecydować się na dywan bądź wykładzinę uważając, by materiał nie był ani zbyt śliski, ani nie zaczepiał się o obcasy. Analizując poszczególne dodatki mamy na uwadze charakter kościoła, gdyż jego klimat nie może kłócić się z nowym wystrojem.
Dekorowanie kościoła przez naszą firmę florystyczną to bez wątpienia trafny wybór, bowiem to właśnie drobne szczegóły, takie jak kwiaty lub kokardy wpływają na cały klimat ceremonii. Znając powyższe wskazówki łatwiej jest klientom współpracować z naszymi florystami oraz otrzymać efekt, jakiego pragnęli. Dobrze jest oszczędzić czas oraz spożytkować go na inne przygotowania bądź chwilę relaksu przez rozpoczęciem nowego życia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-28 10:10:04
Tagi: dekoracje, ślub, kościół, dekorowanie, ołtarz