Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Czemu video marketing jest coraz bardziej popularny? W jaki sposób to się będzie rozwijać w przyszłych latach?

Trudno dziś sobie wyobrazić internet bez pewnych stron oraz portali internetowych. W sumie każdy z nich korzysta, są rzeczywiście popularne, tworzą nie tylko internet w Polsce, lecz są tak samo znane i doceniane na całym świecie. Też jak ktoś nie jest zbyt biegły w surfowanie po internecie, to w sumie zna te strony, ponieważ są najbardziej wartościowe.

snapchat
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polski youtube rozwija się rzeczywiście błyskawicznie, wiele osób właśnie w tym środowisku się wybiło, zyskało na znaczeniu. To kanał, jaki jest identycznie popularny jak najbardziej znana wyszukiwarka. W Google szukamy różnorodnych informacji, jakie są niezbędne w pracy czy życiu prywatnym, na You Tubie odnajdujemy zaś interesujące klipy, porady i filmiki.

Co więcej, video marketing jest coraz bardziej popularny, coraz bardziej znaczne środki pieniężne są w tamtym miejscu inwestowane, więc można przypuszczać, iż w przyszłości You Tube lub zbliżony treściowo kanał video będzie jeszcze bardziej rozchwytywany przez różne podmioty, jak i częściej oglądany przez różnych ludzi - youtube ranking. Ale nie tylko You Tube czy pozostałe kanały wideo są naprawdę popularne, ponieważ już powszechnie do głosu dochodzą kolejne inicjatywy, takie jak Snapchat. To komunikator internetowy, na całym świecie z niego korzysta obecnie 100 milionów aktywnych użytkowników. Taka aplikacja pozwala na łatwą oraz szybką wymianę plików multimedialnych.Każdego dnia przesyła się między sobą siedemset milionów zdjęć oraz filmów. W naszym internecie także już jest często używany, są już różne podsumowania, jest także ranking snap. Oczywiście nie jest tak popularny jak You Tube, ale kto wie, co się wydarzy za jakiś czas, czy może coś nowego się pojawi, co teraz ciężko sobie wyobrazić? Technologia rozwija się bardzo szybko, tak więc jesteśmy w stanie przypuszczać, że czekają nas nowe, ciekawe kanały multimedialne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-23 12:44:47
Tagi: Internet, video, Google