Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Interesujące idee na podarunek dla bliskiej osoby

Ludzie w większości lubią prezenty - dostawanie ich, ale także wielce miłe jest to, gdy najzwyczajniej mamy możliwość komuś sprawić fajny prezent. W tym artykule pragniemy dzielić się z poszukującymi dobrego pomysłu na upominek swoimi ideami. Kto wie, być może jakaś przypadnie do gustu?


prezent na wieczór kawalerski
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Pierwsze pytanie: niby który prezent na wieczór panieński jest fajny? A może np. śmieszna książka, oczywiście taka dla dorosłych kobiet? Jakby nie patrzeć wszyscy ludzie, w tym panie, niemalże kochają dostawać te prezenty, które co prawda są niedrogie, ale przynajmniej humorystyczne. Śmiech jest zdrowy. Doceniajmy także moc alkoholu: dobre wino to również fajny upominek na jeden z ważniejszych wieczorów w naszym żywocie! No nieprawda?


Co na rocznicę małżeństwa - dopytują kobiety, które pragną sprawić własnemu mężowi fantastyczny upominek. No cóż, to może facet lubi ryzykować? Jeśli nie jest ciepłą kluchą, mężczyzną, któremu wyłącznie gry, internet i TV w głowie, interesującym pomysłem będzie pewnie lot motoparalotnią - bez niepotrzebnego strachu, w końcu latanie paralotnią jest w zupełności bezpieczne. Jazda autem jest o wiele mniej bezpieczna.


lot paralotnią
Napisał: claudmey
Na podstawie: http://sxc.hu
Również należałoby zrobić wszystko co możliwe, aby 26 maja, czyli w Dzień Mamy, sprawić swojej rodzicielce coś kapitalnego. A może doskonała będzie wizyta w lokalu gastronomicznym? No co jak co, ale najczęściej rzeczywistość jest taka, że mamy bardzo rzadko spożywają to jedzenie, które nie zostało przygotowanie przez nie. Mama będzie pod ogromnym wrażeniem, przecież chadzanie po restauracjach nie jest akurat u nas wielce powszechne. Szkoda.


Niemal wszyscy ludzie bardzo lubią podróżowanie - może nawet przy ograniczonym budżecie moglibyśmy sprawić bliskiemu turystyczną niespodziankę? Przykładowo fantastyczne są nawet wycieczki za miasto. Chociaż w sumie będąc w Warszawie, to znaczy mieszkając w niej, można bez żadnego kłopotu wejść w autobus i jechać do chociażby Ełku czy Kazimierza nad Wisłą. Szczególnie ta pierwsza propozycja, piękny Ełk, może usatysfakcjonować. Ogólnie cały polskie Mazury są piękne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-29 10:07:26
Tagi: Prezenty