Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Humor rysunkowy jest dziś niesłychanie lubiany - groteskowe rysunki odnajdziesz niemal w każdej gazecie

Żyjemy w czasach gdy sytuacja na scenie politycznej modyfikuje się praktycznie z dnia na dzień. Kłopotliwie byłoby nam powiedzieć, iż nasz kraj jest bezpieczny oraz nie musimy się niczym martwić.


Niemniej jednak, o ile wszystko bralibyśmy na serio to trudno byłoby nam żyć na takim świecie. Dlatego też humor rysunkowy asystuje nam coraz częściej- ciąg dalszy. Wszystkie osoby, które spędzają w necie parę godzin na dzień bezsprzecznie obejrzały już dziesiątki, a być może niekiedy setki paradnych obrazków.

gazeta
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Duża ilość z nich dotyczy właśnie sceny politycznej, mnóstwo z nich tyczy się życia małżeńskiego bądź głupoty blondynek. Rozumie się samo przez się, iż śmieszne rysunki są w stanie powstać bazując na rozlicznych wydarzeniach czy komicznych sytuacjach. W prasie kultowy jest w szczególności rysunki satyryczne, jakie powstały na długo przed tym, gdy to gazety zaczęło czytać tak wiele osób- Mariusz Sopyłło. Jeżeli poszlibyśmy do sklepiku to trudno byłoby nam znaleźć gazety, w której specjaliści od rysunku nie ulokowaliby jakiegoś śmiesznego dowcipu na temat polityczny bądź społeczny.


Nieraz spotykamy tak bezsensowne wydarzenia, iż niemal grzechem byłby brak udokumentowania. Specjaliści szukają różnorodnych inspiracji w życiu codziennym, aby móc tworzyć faktycznie rewelacyjne karykatury. Jeśli uwielbiasz rysować i sam produkujesz to musisz wiedzieć o tym, iż często organizowane są różnorodne turnieje, gdzie da się zgłosić swoje prace. Jeśli wygrasz ten konkurs to być może wydawca jakiejś gazety raczy z Tobą współdziałać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-02 16:24:23
Tagi: grafiki, gazety, obrazki, karykatury