Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jak uatrakcyjnić swoje życie w stałym związku?

Wcześniej czy później bardzo wiele osób przechodzi fazę, gdy życie małżeńskie okazuje się bardzo monotonne. Wszelkiego typu rzeczy, które dotychczas wydawały się tak niezwykle podniecające, gdy działo się to po raz pierwszy, teraz stają się się nudne i monotonne. Kiedy widzisz, iż kochacie się stale w tych samych pozycjach i miejscach, trzeba pomyśleć, co można zrobić, aby dodać nieco pikanterii podczas zabaw.
Całująca się para
Napisał: Jason Corey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Specjaliści twierdzą, że pary, które eksperymentują z nowymi pozycjami, miejscami oraz gadżetami są cały czas usatysfakcjonowane i są w stanie przez o wiele dłuższy czas zachować ekscytację sobą nawzajem. Niewłaściwe relacje partnerskie niekiedy mogą doprowadzić do niezwykle poważnych kłopotów pomiędzy dwójką ludzi. Niekiedy może pojawiać się nuda, a razem z nią żal, wspólne przerzucanie winy za nieudane pożycie. Warto zatem zadbać o swoje przyjemności, a przy okazji o dobro wspólnych, wzajemnych relacji. Można to zrobić m.in. znajdując nowe sposoby na urozmaicenie w sypialni.

Doskonałe urozmaicenie mogą stanowić zabawki erotyczne jak akcesoria erotyczne. Jest ich niezwykle dużo w sklepach. Jeśli wolisz nie odwiedzać samemu tradycyjnych sklepów, możesz odwiedzić sklepy internetowe, które dysponują naprawdę znacznym asortymentem. Zabawki erotyczne wcale nie muszą symbolizować jakiejś perwersji. Wybór w sklepach tego typu najczęściej jest bardzo urozmaicony, w związku z tym na pewno każdy znajdzie coś właściwego dla siebie.

Sporo pikanterii do sypialni powinna wprowadzić także sexi damska bielizna. Również w tej sytuacji istnieje niemało możliwości do wyboru: począwszy od tych najbardziej subtelnych, kończąc na tych najbardziej ekstrawaganckich.

Czasami powodem zaniku namiętności w związku wydaje się fakt, iż każda z osób preferuje w łóżku inne aktywności. Czasami kobieta chciałaby, żeby mężczyzna poświęcił trochę więcej czasu na pocałunki. W innym przypadku to mężczyźnie brakuje trochę bardziej odważnych bodźców niż gorsety gothic. Problemów może być wiele, a najważniejsza bywa prawidłowa komunikacja w związku. Czasem warto jest natychmiast wyłożyć wszystkie karty na stół. Za sprawą poważnej rozmowy można razem spróbować naprawić wspólne relacje.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-04 19:34:21