Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jak zaaranżować udaną imprezę?

Masowy event, który poruszy chmary, lub kameralna impreza dla pracowników firmy – na takową imprezę jest wiele ciekawych pomysłów.


Jednakże świetny koncept to za mało! Dobry event – czy to firmowy, czy masowy – jest jak układ połączonych naczyń.
hobby - stykówka
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jedynie należyte współdziałanie wszelkich czynników będzie gwarantem powodzenia a także tym samym pozytywnych opinii uczestników imprezy. Pytanie tylko, jak wszystko zaplanować, by cieszyć się dodatnimi opiniami uczestników grupowej imprezy? To proste: odpowiednio się do tego wydarzenia przygotowując. Bowiem tylko dobra organizacja i szczegółowy plan działania to klucz do udanego eventu.


Punktem wyjścia do zorganizowania jakiejkolwiek imprezy jest z pewnością budżet. Niezależnie od tego, czy ma to być kameralne jak też wytworne przyjęcie dla ludzi z kierownictwa niedużej firmy, czy zabawa plenerowa dla kilkuset osób, musimy znać widełki finansowe. To najważniejszy wyznacznik tego, jak ogromną i tym samym bogatą w atrakcje akcję możemy urządzić. Budżet to jedna druga sukcesu w materii planowania scenariusza imprezy. To on pokazuje, na jak wiele można sobie pozwolić. Determinuje nie tylko, jakiego rodzaju atrakcje można przewidzieć, które słynne buzie zaprosić, co serwować w formie poczęstunku, ale również zwyczajnie jak dużo ludzi jesteśmy w stanie na event - nasze linki - zaprosić. Następnym ważkim punktem będzie plan samego wydarzenia oraz jego przewodni motyw.
Tutaj najważniejszym wyznacznikiem jest charakter pracy oraz zainteresowania uczestników, które tak naprawdę dyktują styl eventu. Zatroszczyć się trzeba o najmniejszy detal, warto samemu zwiedzić wypożyczanie stołów Warszawa, aby wyselekcjonować odpowiednie sprzęty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:31:44
Tagi: projekt, pomysł, sukces