Kultura i muzyka rozrywkowa

Kategorie

Zobacz również

Archiwa miesięczne

Posłuchaj

czytaj również

Jak zaaranżować udaną imprezę?

Masowy event, który poruszy chmary, lub kameralna impreza dla pracowników firmy – na takową imprezę jest wiele ciekawych pomysłów.


Jednakże świetny koncept to za mało! Dobry event – czy to firmowy, czy masowy – jest jak układ połączonych naczyń.


hobby - stykówka
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jedynie należyte współdziałanie wszelkich czynników będzie gwarantem powodzenia a także tym samym pozytywnych opinii uczestników imprezy. Pytanie tylko, jak wszystko zaplanować, by cieszyć się dodatnimi opiniami uczestników grupowej imprezy? To proste: odpowiednio się do tego wydarzenia przygotowując. Bowiem tylko dobra organizacja i szczegółowy plan działania to klucz do udanego eventu.


Punktem wyjścia do zorganizowania jakiejkolwiek imprezy jest z pewnością budżet. Niezależnie od tego, czy ma to być kameralne jak też wytworne przyjęcie dla ludzi z kierownictwa niedużej firmy, czy zabawa plenerowa dla kilkuset osób, musimy znać widełki finansowe. To najważniejszy wyznacznik tego, jak ogromną i tym samym bogatą w atrakcje akcję możemy urządzić. Budżet to jedna druga sukcesu w materii planowania scenariusza imprezy. To on pokazuje, na jak wiele można sobie pozwolić. Determinuje nie tylko, jakiego rodzaju atrakcje można przewidzieć, które słynne buzie zaprosić, co serwować w formie poczęstunku, ale również zwyczajnie jak dużo ludzi jesteśmy w stanie na event zaprosić. Następnym ważkim punktem będzie plan samego wydarzenia oraz jego przewodni motyw.
Tutaj najważniejszym wyznacznikiem jest charakter pracy oraz zainteresowania uczestników, które tak naprawdę dyktują styl eventu. Zatroszczyć się trzeba o najmniejszy detal, warto samemu zwiedzić wypożyczanie stołów Warszawa, aby wyselekcjonować odpowiednie sprzęty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:31:44
Tagi: sukces, pomysł, projekt